Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már egyedül magatoka...

Éreztétek már egyedül magatokat? Ha igen, mivel enyhítettétek?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatokmnak lassan fél éve lett vége de még mindig nem találom a helyemet. Gyakran gondolok még rá, nem múlik el. Egyre magányosabban érzem magam. Esetleg van valami jó ötletetek ebben az esetben?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válszokat és a segítséget!😊



2020. márc. 31. 07:26
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Egész életemben.
2020. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Volt egy két éves kapcsolatod és még panaszkodsz?! Én meg irigyellek!
2020. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Én már megszoktam az egyedüllétet és azzal lehet enyhíteni ha valami olyat találsz amit szeretsz csinálni. Esetleg új hobbi pl rajzolás festés főzés sütés akármi
2020. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon sokszor. Élem az életemet, lekötöm magamat mindenféle értelmes/értelmetlen dologgal.
2020. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 2 es fel eves kapcsolatom, de mondjuk inkabb siman kettonek, es annak nyaron lesz egy eve, hogy vege.

Az elejen azt hittem, na ez nagyon konnyu, nem ertem, masoknak miert nehez, aztan ereztem, hogy ez tenyleg rossz, gyakran gondoltam ra, es valahol melyen sajnaltam, hogy vege lett (en szakitottam).

Erre tenyleg az a kozhely a jo, hogy ido es baratok/valami elfoglaltsag. Most nem nagyon tudsz jarkalni, de valamivel foglald le magad. Innen nem latszik, hogy hatasos, de kesobb eszreveszed. Mas erre nagyon nincs:(

2020. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A szakítás után én is úgy voltam vele, hogy ugyan ebbe mi rossz van..

De most pár hónapja sűrűn rám jött a magány érzése. Nekem sorozatok segítenek elvenni a figyelmem, meg ha legalább mászkálhatok a barátnőimmel, amit ugye most nem tudok.

Szóval sorozatok, jó könyvek. Ennyi nagyjából.

2020. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Régebben kevés emberi kapcsolatom volt, de szinte mindig volt valaki, akit nagyon közel éreztem magamhoz. Most sok van, de mind csak haver/barát, senkiről se érzem, hogy a lelki társam lenne, és emiatt egy nagy űr van bennem.
2020. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érzem magam egyedül állandóan.
2020. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én zenével enyhítem, DJ vagyok.
2020. ápr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lelki telefonos szolgáltatásokat hívtam. Nem tudom, most ebben a helyzetben működnek-e. Nekem 2,5 évembe telt, amíg el tudtam felejteni az illetőt.
2020. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!