Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem élhet mindenki...

Miért nem élhet mindenki normális életet? Miért nem lehetnek meg még az alapok sem?

Figyelt kérdés
Az alapok sincsenek meg sok ember életében.Hogy mi az alap?Saját lakás,barátok,annyi pénz ami fedezi az alapvető kiadásokat,párkapcsolat.Ezek sincsenek meg sok embernél,nálam sem.Mi valamit nagyon rosszul csinálunk.Nemcsak én,mindannyian.Ugye tudjátok mi az?
2020. ápr. 1. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az?
2020. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1-es hosszú lenne ezt így most leírni mindenkinek tudnia kell miket csinálunk rosszul.
2020. ápr. 1. 11:11
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Mit csinálunk rosszul? Max. te.

Nem vagyok egy különleges ember, de azért pár dolgot nekem is sikerült összehozni.

2020. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

"Saját lakás"

Ehhez sok évtized munka kell mindenhol a Földön. Kivéve a természeti népeknél, de ők meg nem szoktak egyedül élni.


"barátok,párkapcsolat"

Ez nem rajtad múlik?

Kicsit nehezebb most, mint régebben, de megoldható.


"annyi pénz ami fedezi az alapvető kiadásokat"

Mi lenne, ha dolgoznál?

Már 1 éve simán találhatsz ilyen munkát.

Ja, hogy ehhez tanulni sem ártott volna... de mondom: ma már megoldható e nélkül is.

2020. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Te alakítod rosszul az életed, mert ezeket elvárni az ostobaság új szintje. Nekem ezek könnyedén megvoltak idáig, mert tettem értük.


"saját lakás"

Milyen jogon akarod te ingyen, a semmire magadénak tudni emberek munkáját, akik felépítették?


",barátok, & ,párkapcsolat."

Milyen jogon várod el mások szeretetét, figyelmét, törődését, energiáját, ha semmit nem tettél még csak azért sem, hogy megismerkedjetek?


"annyi pénz ami fedezi az alapvető kiadásokat"

Miért kapnál a semmire pénzt? Minden pénz valaki, milyen jogon várod el, hogy kapj, ha nem érdemelted ki?


Mindenki a saját életének a kovácsa, a saját sikertelenségedet erre fogni szánalmas dolog.

2020. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja értem,mert akkor összedőlne a világ gazdaság .
2020. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem képzik magukat az emberek,nem gondolkodnal,nem azt tanulják amit kellene hanem elvégeznek mindenféle himihumi büfészakot,nem beszélnek nyelveket.
2020. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

A felsoroltak közül egyik sem alap. Nem alap a saját lakás, nem alap a barátok vagy a párkapcsolat. Az utóbbi kettő például kizárólag a szociális készségeken múlik, ami tanulható és fejleszthető.

"annyi pénz ami fedezi az alapvető kiadásokat" Ez az egyetlen dolog, ami létszükséglet, de még ez sem minősül alapnak.

2020. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
“Mindannyian”? Nem, barátom, te meg a lúzer társaid maximum. A saját életeteket rontjátok el, de ne zavarjon.
2020. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az rontja el, aki nem lép, nem tapos át másokon, hogy elérje álmait, célját.
2020. ápr. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!