Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másik csoportba írtam hogy én...

Másik csoportba írtam hogy én nem járok sehova mert nincs kivel és lehurrogtak igazuk volt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ebből nem derül ki. Linkeld a konkrét kérdést!
2020. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most ez tényleg akkora nagy baj hogy nem lehet elmenni a hosszú hétvégén sehova a koronavírus miatt
2020. ápr. 8. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1040..


Ha te vagy a kérdés kiírója, akkor igazuk volt, mert a te szubjektív véleményed alapján próbáltad kivetíteni másokra egy probléma nem létezését.


Példaképp, van olyan étel amit nagyon utálsz és önszántadból soha nem ennél belőle? Na most képzeld el hogy kijelentenék, hogy holnaptól csak azt eheted. Semmi mást. Erre jönne valaki, és közölné hogy ugyan mi ebben a probléma, hiszen ő szereti azt a bizonyos kaját. Hogy éreznéd ezt a szituációt?

2020. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja hogy úgy érted hogy egy lényegtelen kérdést tettem fel?
2020. ápr. 8. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Úgy értem, hogy valakinek ezzel problémája van, akkor számára lényegtelen, hogy neked nincs.
2020. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mind1 hogy helyileg hol is vagyunk. Mert mondjuk pesten van 1000+hely ahova lehetett menni a vírus előtt, de Gamáson vagy Kókán nagyságrendileg kevesebb a szórakozási lehetőség. Azt belinkelt kérdésben nem írtad hogy nincs kivel csak azt hogy te amúgy sem jársz sehova.
2020. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Igazuk volt.
2020. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!