Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekünk, egyedülálló magányos...

Nekünk, egyedülálló magányos embereknek jobb lenne, ha egy egyedülálló, szintén magányos ember lenne Magyaroroszág miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
Ha visszatekintünk a korábbi miniszterelnökeinkre,mind családos emberek voltak.Antall József,Horn Gyula,Bajnai,Gyurcsány,Orbán,mind családos emberek vagy azok voltak.Lehetséges hogy jobb helyzetben lennénk ha egy egyedülálló ember vezetné az országot?Olyan akinek a családjával nem kéne foglalkoznia,legalábbis feleséggel,gyerekkel,mert nem lenne neki és így talán száz százalékosan az ország és az emberek problémáira tudna fókuszálni,főleg a magányos emberekével,mivel bele tudná élni magát a helyzetünkbe.
2020. ápr. 8. 14:35
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
#27 de az nem jó hogy száz százalékosnak kell lenni hogy az ember el tudjon indulni.Mindenkit segíteni kéne az elindulásban.Te nagyon rámenős lány vagy szerintem.
2020. ápr. 8. 15:52
 32/42 A kérdező kommentje:
#30 vagy pont hogy a bezártság miatt jön meg az esze valakinek:)
2020. ápr. 8. 15:56
 33/42 anonim ***** válasza:
#32 ott a pont. Elvégre minden bolond normális :)
2020. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
#33 általában azoknak szokott igaza lenni akiket bolondnak néznek:)
2020. ápr. 8. 16:01
 35/42 anonim ***** válasza:
Inkább tettem a sikereimért (tudod, tanultam, projekteket vállaltam el, ilyesmik) és ezért vagyok jó helyzetben. Ezt te miért nem tetted meg?
2020. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
#35 sokan vannak akik tanultak és mégsincsenek jó helyzetben.Te azt gondolod hogy minden jó így ahogy van de nincs igazad.
2020. ápr. 8. 16:06
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne igaza #35-nek? Ő tanult, elégedett. Tett azért, hogy ott legyen ahol most van. Az, hogy te nem így látod, mert nem így sikerült neked, az nem azt jelenti, hogy másnak sem lehet jó
2020. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
#37 én kívánom a lánynak hogy legyen szerencséje a továbbiakban is.Legalább neki ne kelljen nélkülöznie ha már annyit tanult.
2020. ápr. 8. 16:11
 39/42 anonim ***** válasza:

#38

Köszönöm jókívánságodat, de nem szerencsés vagyok, hanem eltökélt. Nem a szerencse miatt van jogosítványom. Nem a szerencse miatt vannak nyelvvizsgáim. Nem a szerencse miatt vettek fel egyetemre. Nem a szerencse miatt szereztem munkát.

Ha szeretnéd valamit, azért neked kell tenned először és legtöbbet. Nem vagyok hívő, de a "Segíts magadon Isten is megsegít" passzus nagyon igaz mondás.

2020. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Paramétereknek megfelelő emberként mondom, hogy szerintem egyáltalán nem ezen múlik a dolog. Aki tényleg korrekt, az gyerek, család mellett is tud erre figyelni, aki nem, az egyedülállóként is korrumpálható és lesz.ja a népet.


Nem hiszem egyébként, hogy mi lennénk a kollektíven legrosszabb helyzetben levő csoport Magyarországon, akinek a legnagyobb szüksége lenne segítségre amúgy sem... én csak magányos vagyok most, de legalább nem vagyok krónikus beteg, nincs mentálisan-fizikálisan sérült gyerekem, nem vagyok hajléktalan, nem érnek napi szintű atrocitások olyan dolgok miatt, amiről nem tehetek (szexualitás, bőrszín), nincsenek napi szintű megélhetési gondjaim (nem azon kell gondolkodnom, hogy a számlákat fizessem be, vagy a rossz szemű gyerekemnek vegyek szemüveget)...

2020. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!