Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek volt már olyan hogy...

Nektek volt már olyan hogy valaki túl sokat foglalkozott veletek, állandóan kereste a társaságotokat?

Figyelt kérdés
Nekem nem,de ismerek olyan embereket akik egy adott személlyel foglalkoznak,ugyanannak a személynek a társaságát keresik mindig.Ilyen elő szokott fordulni,mondjuk ha valahol csak egy gyereke van a szülőknek,és akkor arra az egy gyerekükre összpontosítanak a szülők,mindig vele foglalkoznak,minden lépéséről be kell számolni,5 percenként fölhívják merre jár ilyenek.De ilyen van párkapcsolatban is akár,amikor az egyik fél csak a másikkal foglalkozik és elvárja hogy a másik is csak vele foglalkozzon.Én is szeretnék majd barátnőt,de azért szeretnék továbbra is szabad is lenni.Vagy ha lesz egy barátnőm,akkor számítsak arra hogy olyan lesz mintha egy burokban élnék majd?
2020. ápr. 11. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:

“ Vagy ha lesz egy barátnőm,akkor számítsak arra hogy olyan lesz mintha egy burokban élnék majd?”

van ilyen is de nem ez a normális. Az természetes, hogy az ember az elején mindenidőt a másikkal akar tölteni, és ha viszont nem így van, az már nem biztos hogy jó.

Később azért kell valamilyen fokú szabadság mindegyik félnek, mert az beteges, ha bezárják és kontrollálják egymást.

2020. ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen van vagyis volt. Volt egy újonnan ismert "barátnőm"aki folyton kereste a társaságom amivel nem is lenne baj csak egy idő után zavaró. Mikor meg mondtam neki normálisan szépen, hogy mit gondolok megsértődött. Én meg nem kerestem többet és ő se engem.
2020. ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 vagyok mondjuk ez egy sima barátság volt nem párkapcsolat
2020. ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!