Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért adja oda sok férfi az...

Miért adja oda sok férfi az egész fizetését az élettársának, barátnőjének, feleségének?

Figyelt kérdés
Több olyan férfit ismerek,aki az egész fizetését odaadja az asszonynak.Keres mondjuk havonta 200 ezret és azt mind oda is adja.Lehet ennek az az oka,hogy attól félnek ezek a férfiak,hogyha nem adják oda a fizetésüket akkor az asszony elhagyja őket és egyedül maradnak?
2020. ápr. 11. 09:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyet hívják papucs férjnek.
2020. ápr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem hogy nem kerül havonta 200 ezerbe a kaja amit a férfi megeszik.A mosópor is megvan havonta kb.300 forintból amiből a felesége kimossa a ruháit.Áramot,vizet használ egy hónapban max.10 ezerért,és akkor még sokat is mondtam.
2020. ápr. 11. 10:01
 3/31 anonim ***** válasza:
59%

Ez a tipikus esete annak amikor valaki még ennyi felelősséget sem akar vállalni odadobja mindet a nőnek hogy ossza be fizessen be minden számlát és élelmet vegyen. A faszi csak meló és a nő normális esetben ugyan úgy dolgozik

Én és a párom közös kasszán vagyunk megbeszéljük a költségeket de magunknak is teszünk félre. És nem csak az egyikünk csinál mindent...

23/n

2020. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
#3-as de nem mindenhol dolgozik az asszony van ahol egész nap otthon van.Arra is gondoltam,hogy munkadíj át számol fel a férjének,tehát nem ingyen mos főz rá,és így jön ki a végösszeg kb.200 ezerre.
2020. ápr. 11. 10:06
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg a nő kezeli a pénzt, ő fizet be mindent, megy vásárolni.
2020. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

Te ezeket komolyan gondolod, vagy csak provokálsz?

Nyilván azért adja oda a pénzt, mert nem számolgatják, hogy kinek mennyibe került a hónapban a mosópor. Mi az én fizetéséből élünk, a férjemét félretesszük. De ez nem azt jelenti, hogy csak én megyek bevásárolni vagy csak én döntöm el, mire költünk, a férjem meg várja a sült galambot. Attól, hogy az én számlámon van a pénz, még közösen költjük el.

2020. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%

3-as vagyok

Volt munkatársnőm gyesre ment de már 3. Gyerek és 2 éve em dolgozik. Ha vissza álll mjnkába a cég sok adokedvezményt kap.

De még igy is közösen osszák el ehhez partner kell ha egy kenyét kereső lesz akkor derülnek ki igazán a dolgok.

Most ha én nem dolgoznék bármi oknál fogvan nem szükséges gyerekkel csak nem dolgozni.

Mennék feketén takarítani anyámmal. Mindenki tud akar valami összeghez jutni normális időben. Elég bekérdetni hogy hali ennyiért huzhatok itt kukát? Lépcsőház mosás?

De még árut tölteni rész munkaidőben is az isegy kis önös összeg. Ha leszázalékolnak arra is ban munka lehetőség nálunk is van.

De ha nem mozgásképtelen pchiiátriai beteg állapotra kerülsz vagy beteg gyermrk gondozásnem tudok más valos kifogást...Kedvencem a 150 kg marika aki elhizott az ura mellet és emiatt kb 0 dolgot végezhet és beki az ugy jo de zabál és döglik.. és nem létezö betegségre fogja aztán csuda h elhagyják

Ami adjisten egészséges vagyok ne keveredjek már teljes alárendeltségbe az olyan nő aki direkt ezt teszi hol ltt lehetne kereseze növelve a közös kasszát hát kapja be :D

Bocs rühellem alusta embereket és azokat isakik felelősséget más nyakábadobják me jobban tudja hööö.... Fuj

23/N

2020. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%

Mert egy háztartásban minek az, hogy ez az enyém az a tiéd?

A vajat, kiflit, felvágottat amikor eszed kifizeted? Ha mosni akarsz az áramot, vizet, mosóport odaadod a feleségednek?

2020. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

Ezt te érted félre. Apám is úgy mondta, hogy leadja a teljes fizetését a feleségének. Magyarul nem tesz el belőle dugipénzt.

Valójában közös a kassza. Anyu fizette be csekkeket, ő intézte a kisebb, napi bevásárlásokat. Ketten mentek nagybevásárolni, a nagyobb kiadást együtt beszélték meg, apu vette meg.

Szó nem volt arról, hogy köze sincs a pénzhez, vagy nem dönthet, hogy mire mennyit költenek.

2020. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%

#2: Ezért. Te se voltál még boltban, azt se tudod, mennyi a rezsi.

Akkor egy 4 fős család teljes rezsije szerinted 40 ezer? 600 ft egy hónapra a mosópor? 😂😂😂😂

Anyukád intéz mindent, ugye?

2020. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!