Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem, hogy felesleges...

Miért érzem, hogy felesleges vagyok?

Figyelt kérdés

Az iskolában rettenetesen sokat bántalmaztak lelkileg.

A testem miatt is, meg úgy amblokk mert én én vagyok.

Most azt érzem felesleges vagyok, semmi szerepem.

Egyedül az édesanyám miatt élek még, tudom, hogy ő számít rám!

A hitem erős és bízom abban, hogy Isten megsegít.

A kérdésem felétek, ezzel az üggyel lehet valamit kezdeni?


2020. ápr. 13. 02:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Elmesélsz konkrét példákat a bántalmazásra? Indítékokkal.
2020. ápr. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló


-minék élsz

-dögölj meg

-kapnád el a koronát

-focilabdával dobálnak

-elhajítják a cuccaim

Amin akkor nevetek, de belül megakadályozni nehéz a sírást


#2 válaszoló


Az érveid nem függenek össze!

Semmi értelme nem volt leírnod!

2020. ápr. 13. 05:32
 3/14 A kérdező kommentje:

-hájas mangalica

-idióta fasz

-

2020. ápr. 13. 05:33
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló


-minék élsz

-dögölj meg

-kapnád el a koronát

-focilabdával dobálnak

-elhajítják a cuccaim

Amin akkor nevetek, de belül megakadályozni nehéz a sírást


#2 válaszoló


Az érveid nem függenek össze!

Semmi értelme nem volt leírnod!

2020. ápr. 13. 05:39
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

"Az iskolában rettenetesen sokat bántalmaztak lelkileg."


Véget ért a tanév? Mert ha igen, jó lenne, ha megpróbálnád elfelejteni, amin keresztülmentél. (Tudom, tudom, könnyű leírni - meg kívülről mondani...)


Múltidőben írod, amely arra utal, hogy már nincs közvetlen kapcsolatod az osztálytársakkal. (A Sátánt az Emberiség Vádlóját pedig hagyd figyelmen kívül. Ő sugallja számodra, hogy "értéktelen" vagy.)


Ui: ÖRÜLJ NAGYON, HOGY ÉL AZ ÉDESANYÁD ÉS EGÉSZSÉGES/VIRUL!!! (Az enyém nem túl régen elhunyt - közel 8 hónappal ezelőtt. Hozzá voltam igazán bizalommal egyedül.)

2020. ápr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A gyászomat még tetézi az is, hogy több olyan ismerősöm elhunyt azóta, aki valamennyire emlékeztetett rá - legalább egy picikét.


Nem tudom Őket már személyesen felkeresni semmilyen gondommal - sőt a Gyermekeik is letaglózódtak, túlterheltebbek lettek.


Egy férfi ismerősömön kifejezetten látszik a SZÉTESETTSÉG - hajlamosabb lett a melankóliára, a depresszióra. Kevesebbet tud mosolyogni (Egyetlen Magzatka szegénykém) és nehezebben koncentrál a sokrétű feladataira, a széles körű vállalkozásaira.


Ha más egyéb dolgokból nem, akkor EBBŐL MERÍTHETSZ ERŐT - mi lesz akkor, ha majd Édesanyád is eltávozik a Földi Világból?! (Sajnos, most ennél jobban nem tudlak megvigasztalni.)


Ui: Ezenkívül APAPÓTLÓT is elveszítettem majdnem (súlyos beteg lett, nemrég műtötték agydaganattal az illetőt.) Nem fiatal már, lassan a 70-es évei közepén jár.

2020. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vannak céljaid?Munka,amit szeretnél csinálni?Edzés?(Javítja a közérzetet/külsőt.)Párkapcsolat?


Találj ki valamit,amit szeretnél megcsinálni és hajtsd végre,növeli az önbizalmadat.Kicsiben is kezdheted,nem kell rögtön megmászni az Everestet.

2020. ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nézd, én megértelek. Ugyanakkor valamit nem: ha tényleg hívő vagy miért gondolkodsz így?

Én nem vagyok az, de sok nagyon vallásos ismerősöm van, és soha egyiket se láttam sírni ilyen miatt. Ha erről kérdeztem őket, akkor azt mondták Isten mindig velük van, és feladatot bízott rájuk.

Szóval ha tényleg olyan erős a hited, akkor mondjuk lépj be Facebookon vallásos csoportokba, osszátok meg egymással ami bánt. Nyilván most közösségbe nem tudsz menni, de szerintem neked kiút tud lenni egy vallási támasz.

Lehet semmit se ér a szavam ateistaként, de gondol erre:

Isten szeret, azt szeretné, hogy boldog légy. Segíteni fog, de előbb magadnak kell, ahogy a mondás is tartja. Nem vagy felesleges, mert a báránya vagy, és feladattal küldött a földre, találd meg a célod.

2020. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Örülök, hogy ateista ként így álsz hozzá! Ahoz, hogy Isten tudja, hogy mi bízunk benne, szeretjük, stb... Nem kell Facebook csoportokba írkálunk. Isten a szíved mélyére, és a lelked tisztaságára néz. Ezzel szemben attól, hogy hiszel (legalábbis én gyerekfejjel) miért be sirhatnál, csak a bánatodban is Istenhez fordulj! 😊
2020. ápr. 13. 12:54
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 A feladatunk pedig az, hogy terjesszük az igét!
2020. ápr. 13. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!