Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan sok férfi és nő van,...

Olyan sok férfi és nő van, hogy lehet hogy mégis egyedül vagyunk?

Figyelt kérdés
Szerintem rövid időn belül össze kéne hogy jöjjünk valakivel ha nincs senkink,kivéve ha nem akarunk.Ehhez képest sokan vannak akár évek óta is egyedül,beleértve engem is.A világ egyik legegyszerűbb dolga kéne hogy legyen a pártalálás.Jó,most a koronavírus miatt nem,de korábban ha kimentem az utcára,legalábbis itt Budapesten,mindenfelé nőket,férfiakat,fiúkat,lányokat láttam.
2020. ápr. 14. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Kitalálom: pasi vagy, igaz?? :D
2020. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Kitalálom: rendszeresen írsz ki ilyen, és ehhez hasonló kérdéseket.
2020. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Elmondom neked, hogy sokan családdal is magányosak. Vagy sok év után, csak az egyikben van vágy a másik után és rengeteg ilyen vegyes párt ismerek...
2020. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1-2 igen pasi vagyok.És tényleg sok kérdést kiírtam már ide:)
2020. ápr. 14. 23:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy rejtély nekem is. Szerintem olyanok vagyok sokan, mint a mágnesek, csak mindünknek azonos a pólusunk, így nincs összhang, csak taszítás.
2020. ápr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok de soha nem értettem azt, hogy emiatt miért panaszkodnak egyesek.

Én úgy látom, csak az van egyedül aki nem ismerkedik vagy irreális elvárásai vannak, esetleg a személyiségével vannak komoly gondok a pártalálás terén.

Erre lehet itt sírni, hogy vannak férfiak akiket csak kinevették a nők, ráadásul csak a pénz kell nekik. Én ilyennel nem találkoztam, hogy minden nő így viselkednek. Ha meg van valami gond az említett férfival azon lehet változtatni.

A férfinak bizony néha magába kell néznie és őszintén végiggondolnia, hogy mennyi alapja van a siralmának.

Én ezt 26 éves szűzként mondom, úgyhogy biztos nem volt több kapcsolatom mint neked viszont tudom, hogy ez csak rajtam múlott.

2020. ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Még hány milliószor fogod ugyanezt kiírni? A szövegstílusod elárul. Te nem magányos vagy, hanem obszesszív zavarban szenvedsz.
2020. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én jól érzem magam egyedül, senkihez se kell alkalmazkodnom :))
2020. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én is szingli vagyok, jóó jóó ideje... de nem panaszkodom, dolgozok, sportolok, fitt, és egészséges vagyok. Van egy két igaz barátom, néha bulizok, elvagyok :). Elkésve én sem vagyok, de tény, hogy ideje lenne most már egy párkapcsolatnak :)

28/F

2020. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

(előző)

Szóval ne idegeskedj, de tegyél érte ha így nem érzed jól magad:)

2020. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!