Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Online társkeresőt használjáto...

Online társkeresőt használjátok most a vírus idején?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 17. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Amúgy sem használom és most sem.
2020. ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem, de a bnőm igen
2020. ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Meton ***** válasza:
34%
Nem ajánlatos. Ha leveleztek, vagy cseteltek, az még oké, de találkozni nem szabadna. Akkor meg minek? Max a vírust terjesztitek.
2020. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Csak AdBlockerrel és NOD32-vel szabad használni.
2020. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jellemző a parasztvakítás ezzel a propagálással. Én randivonalas vagyok (ffi) - és ugyanúgy nézem most is a 'lehetőségeket' - viszont nyilvánvalóan nem fogok elmenni randizni (ugyanúgy, mint ahogyan sehova sem). Így pedig teljesen értelmetlen az egész....mert érdemben a személyes találkozás (lenne) a döntő. Én már tudom, hogy mennyire nem az számít, hogy mi a szöveg....és a felrakott tizenx évvel korábbi fotók, hanem a valóság.
2020. ápr. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Türelem rózsát terem. Keresni lehet, miért ne ? A tényleges találkozás viszont ebben a hisztéria-helyzetben nem javasolt !
2020. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha unatkozol hasznald.....
2020. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sokat ne várj tőle, hisz úgysem fogtok (mostanában) találkozni (anélkül meg minek - max levelezgetsz a semmire...végül is időtöltés az is).
2020. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy most nem találkozik valaki a társkeresö oldalon kötött ismerösével, az egy dolog. Türelem, és kész. Azzal viszont nem értek egyet, hogy fölösleges lenne egy ilyen idötöltés. Igen, idötöltés, csettelgetés, ismerkedés... miért ne lehetne. Azt meg soha nem szabad kizárni, hogy az ilyen ismeretségböl lesz valami komolyabb kapcsolat is. Nekem volt nem is egy egyéjszakás kalandom így megismert emberkével. Viszont lett egy csodálatos 3 évig tartó kapcsolatom is. Tehát türelem...
2020. ápr. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!