Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egyedül élnél egyetemen...

Ha egyedül élnél egyetemen tanulnál, kiadnád a lakásod felét csak hogy ne élj egyedül?

Figyelt kérdés
A párommal szakítottunk, kicsit egyedül érzem magam. Szerintetek kiadjam a bérelt lakásom egyik szobáját (2 van) társalbérlőnek? A tulaj belemenne. Jó elhelyezésű pesti lakás. Van értelme csak azért kiadni hogy ne legyek olyan sokat egyedül?
2020. ápr. 21. 10:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jó ötlet. Az új lakótársaddal barátok is lehetnétek és véleményem szerint jót tenne neked a társaság.
2020. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2020. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ugyan saját lakásom van, egy kicsi, egyszobás, de én kiadnám egy ilyen helyzetben szobatársnak pusztán a rezsiért cserébe is.
2020. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne elég pénzem egyedül is fenntartani, akkor kizárt. Évekig csak lakótárssal tudtam élni, gyűlöltem, soha többé nem laknék együtt idegennel.

Imádtam, mikor a lakótársam elment valahova és végre egyedül lehettem otthon.

2020. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Attól függ milyen embernek adod ki. 1-2 találkozás után nem ismered meg annyira és lehet, hogy borzalmas lesz vele együtt élni. De persze ennek az ellentéte is igaz lehet. Neked kell mérlegelni, hogy bevállalod-e.
2020. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám ki
2020. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nem.
2020. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedül élni a világ legjobb dolga, így nem, de én mindennél jobban szeretek egyedül lenni. Viszont ha te szeretnéd, miért ne? Kiválaszthatod a legszimpatikusabb lakótársat, lesz némi bevételed és nem leszel egyedül. Kezdheted fél éves szerződéssel, hogy ne kötelezd el magad túlzottan, ha mégse működne.
2020. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23 és 29 éves korom között én is társbérletben laktam, DE volt hogy hetekig nem láttam a lakótársaimat. Volt olyan is, akivel meg sokat beszélgettünk, azt hittük hogy barátok vagyunk, de szinte egyszerre besokalltunk egymástól és szétköltöztünk, soha többé nem láttuk egymást. Ezzel azt akarom mondani, hogy attól hogy odafogadsz egy bérlőt, még nem biztos hogy kevésbé leszel magányos. Ha neked elég, hogy hallod, hogy valaki sertepertél a lakásban, akkor oké. Vagy ha anyagilag jobban kijössz, ha megosztod a költségeket. De egyáltalán nem biztos, hogy barátok lesztek. Én kényszerből osztozkodtam, volt vagy nyolc lakótársam, de már egyikükkel sem tartok kapcsolatot.
2020. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én személy szerint nem akarnék egyedül élni. ha nem akarsz egyedül lenni, add ki nyugodtan
2020. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!