Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan, hogy "kövér...

Létezik olyan, hogy "kövér nők/emberek csoportja?

Figyelt kérdés
Lehet bután hangzik a kérdés de olyan helyet keresek ahol beszélgetni tudnék olyanokkal akik hozzám hasonlóan súly problémákkal küzdenek. Fórumra vagy valamilyen névtelen csoportokra gondolok.
2020. ápr. 25. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Facebookon keresgess, ott hamarabb találsz ilyen csoportot :)
2020. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem szeretek ilyen lenni. Tudom hogy nem jó ez az állapot és tennem kell ellene. Csak hiába írom, hogy nem tudom mit kellene tennem nem hiszik el....és csak támadnak. Persze aki anorexiás az jaj szegény és beteg és segítsünk pedig neki "csak" ennie kellene...ahogy nekem meg "csak" nem kellene ennem és kész. Valahogy mégsincs senki akivel beszélhetnék erről. Egyébként tisztában vagyok az értékeimmel, van párom is már lassan 7 éve, de ahhoz hogy tovább lépjünk (baba projekt) egészségesnek kell lennem... minden vágyam anya lenni mégsem elég motiváció arra, hogy fogyjak. Ezért szeretnék hozzám hasonlóakkal beszélni akik értik mi van bennem és ezáltal tudnának segíteni
2020. ápr. 26. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:

3# pedig ezek a csoportok tényleg erről szólnak sajnos

Telt lányok oldala pl

Drasztikus felesleget cipelő nőket istenítenek

Nem kis felesleget hanem ilyen 120+kilosakat

2020. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*Persze aki anorexiás az jaj szegény és beteg és segítsünk pedig neki "csak" ennie kellene...ahogy nekem meg "csak" nem kellene ennem és kész.*


Nehogy már mi tehessünk róla, hogy kövér vagy...

2020. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy inkább mozognál, sportolnál, nem falnál, inkább megerősítést keresel, hogy de igen szép vagy így is?! Te tudod, de hidd el, könnyebb az élet könnyebben!
2020. ápr. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!