Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van erre esély interneten?

Van erre esély interneten?

Figyelt kérdés
Szóval, én egy 16 éves lány és egyre jobban elkezdtek érdekelni a fiúk, úgyhogy szeretnék jobban nyitni feléjük, nem feltétlen kapcsolat céljából mert én már egy barátságnak is nagyon örülnék(sajnos a régi barátaim kikoptak az évek során, azóta pedig nem alakultak ki újak fiúkkal, pedig régebben szinte csak fiú barátaim voltak). Mindegy is.. A lényeg annyi lenne, hogy interneten kialakulhat szerintetek hosszabbtávon valami? Eddig nekem nem sikerült, mert egy bizonyos idő után megszakadtak az ilyen kapcsolatok. Nektek milyen ismerkedős oldal vált be? Ha van ilyen🙄

2020. ápr. 29. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kialakulhat,sőt.

Én 2 hosszútávú kapcsolatomat köszönhetem a Facebooknak :D És egyet a (az ősidőkben népszerű) Chat.hu-nak :D

Sőőőt az első páromat úgy ismertem meg, hogy felvett MSN-re :D Bár neked gondolom ez már teljesen őskor, de volt ilyen is :D


Szóval nyugodj meg, simán lehet.

Ez nem attól függ, hogy hol ismerkedsz meg valakivel, hanem hogy milyen az a valaki :)

2020. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, sikerült fiúként lányokkal barátkoznom, itt a gyakorin is, meg játékokban. Szóval bárhol lehet, ha látsz valahol egy szimpatikus embert, írj neki, a többi meg alakul.
2020. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
van, csak vigyázz mert könnyű bele futni mindenféle szatírba az interneten.
2020. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs kizárva bár találni kell egy rendes személyt hozzá.Ez pedig már kemény dió itt a neten ahol csak ennyit látsz valakiből:)

Alapjában véve ez az oldal nem rossz.Legalább is nekem pozitív tapasztalataim vannak vele e téren. Vagyis jobb mint az anotalk és hasonlok.Esetleg facebook csoportokban próbálkozz ott többet is láthatsz valakiről.

De ha szeretnéd válthatunk pár üzenetet.

2020. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen azt sejtettem hogy nem lesz egyszerű menet, de azért örülök hogy nem is reménytelen :) aki gondolja, írhat nyugodtan hátha.. :P
2020. ápr. 29. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem itt sikerült sok emberrel megismerkednem. És egy párral találkoztam is. :)

Szóval nem reménytelen az oldal, csak néha fárasztó a szelektálás.

2020. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!