Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki egyedül van annak sosem...

Aki egyedül van annak sosem hiányzik a társaság,?

Figyelt kérdés
Úgy értem hozzá lehet szokni a magányhoz,bele lehet törődni?

2020. ápr. 30. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Olyan ember gyakorlatilag nincs, aki napi 24 órában egyedül van, van munkahely, üzletek, azol találkozik másokkal és vannak, akiknek ez elég vagy inkább sok!

De hogy jól tudd magad érezni egyedül is, ahhot az kell, hoyg normálisan el tudd magad foglalni, nem csak filmet nézni, zene´t hallgatni, játszani meg inni tudj!

2020. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem írhatok mindenki nevében, mert minden ember más, de a legtöbb ember igényli mások társaságát, viszont van aki jobban bírja az egyedüllétet embertársainál. Például az introvertáltak. :D


Nyilván meg lehet szokni a magányt ,de nem érdemes hosszabb távon ebben az állapotban lenni, mert lelkileg eléggé ramaty állapotban lesz, és a társadalomtól is el szokik.(Most nem hoznám fel a lakatlan sziget esetet, mert annyira szélsőséges eset nem hinném hogy létezik nálunk)

2020. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Hiányzik, de munkahely miatt azért nem vagyok mindig egyedül. Abba már beletörödtem, hogy nem lesz párom.

32f

2020. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem. Munka, sport, hobbi segít a gondolatok elterelésében, de azért időnként eszébe jut az embernek, hogy jól jönne egy barát, ha barátnő nem is.

Gyakorlatilag amióta elvégeztem az egyetemet, nincsenek barátaim, időnként egy telefon vagy e-mail még van egy-két volt évfolyamtárssal, de messze lakunk egymástól, így személyesen már nem találkozunk, nem csinálunk programokat.

Nekem most munkám sincs, így a munkahely, mint magányt oldó közeg most nem játszik. A saját földterületen próbálok gazdálkodni, de nincs belőle annyi, hogy megélhetésül szolgáljon, inkább arra jó, hogy leköt és valamelyest eltereli a gondolataimat.


42/F

2020. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha hiányzik a társaság. Meg egy normális kapcsolat is. Szerintem az életben nem fogom megtalálni. 33/n
2020. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!