Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Huszonéves fiatalok, hova...

Huszonéves fiatalok, hova mennétek ismerkedni, barátkozni, ha nem ismernétek senkit?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, sajnos nem igazán vannak barátaim, de szeretnék én is egy jó társaságot. Irigylem mikor látom, hogy fiatalok bandáznak, kocsikáznak, mekiznek, nekem meg nincs kivel.


Hol tudnék barátokat szerezni? Mit tanácsoltok?


2020. máj. 3. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Hová lettek az eddigiek? Mondjuk a közép sulis spanok?
2020. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azok sajnos nem lettek, mert egy kis hülye voltam.
2020. máj. 3. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Bátyám se tartotta meg az egyetemi barátait.Önkénteskedéseken,koncerteken sőt még munka helyen is talált barátokat.Így én ezeket ajánlom.Igazából nem írtad le az érdeklődési köröd,így nem annyira tudok mást ajánlani.
2020. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ mennyire vagy nyitott. És hogy mi érdekel, milyen ember vagy.
2020. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
te sehol..
2020. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért?
2020. máj. 3. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, az utolsó csak egy kis gyökér, aki arra veri magát, hogy be tud szólni...


Munkahely? Elkezdeni valami hobbit és onnan haverkodni? Más út nagyon nincs, kezdeményezőnek kell lenni.

Esetleg neten is lehet haverkodni.

2020. máj. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Neten szerintem nem lehet olyan barátságot kötni. Edzegetni eljárok, de oda senki nem haverkodni megy.
2020. máj. 4. 15:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Hit gyülekezetbe járok,ott sok barát van.
2020. máj. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!