Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti szoktátok azt érezni hogy...

Ti szoktátok azt érezni hogy senki nem ért meg benneteket?

Figyelt kérdés

Amikor megpróbálsz mindent hogy boldog legyél de valami mindig tönkre teszi. Mert egyedül vagyok. Vannak lelki problémáim és azt mondják ilyenkor hogy beszélj róla. Mondd el valakinek akiben megbízol. Elmondtam. Azt mondták sajnáltatom magam és másoknak rosszabb ne siránkozzak mindig. Pedig nem panaszkodni akartam. Egy kis megértést kedvességet. Mostmár ahhoz sincs kedvem hogy bárkivel is beszélgessek.

Néha legszívesebben meghalnék azt kívánom ne ébredjek fel.

Aztán úgyis mindig felébredek és rájövök ez a világ igenis szép és vannak benne jó dolgok is.

Utána eszembe jut hogyan állnak az emberek hozzám.

Lenéznek kihasználnak nem tudom megvédeni magam.

Nem tudom éljek így tovább egyáltalán vajon megéri?

Egy dolgot biztosan megtanultam az életem során: a magány tönkre teszi az embert.

Engem tönkre tett és nem tudom hogy van e kiút.



2020. máj. 9. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, én szoktam

Ismerem ezt az egyszer fent, egyszer lent érzést. De a magány kb folyamatos :/

2020. máj. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem szoktam, mert nincsenek barátaim illetve lelki problémáim (szerencsére), de megértelek, mivel azt gondolom, hogy lelki problémákra a legjobb opció az, ha áll melletted egy másik fél aki tiszta szívből meghallgat és melletted áll. Sajnos lelki problémán nem nagyon lehet egy csettintéssel segíteni. A legjobb gyógymód egy igaz barát aki kitart melletted. A pszichológusokat meg nagy ívből kerülni kell, odalök néhány sablonos szöveget aztán el van intézve. Egy megértő barát százszor többet ér. Nagyon sajnállak :( Remélem rendbe jössz
2020. máj. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Szia, én is magányos vagyok, ha gondolod írj. Én meghallgatlak szívesen.
2020. máj. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyfolytában. A külső kell a férfiaknak, de a gondolataimra senki nem kíváncsi.
2020. máj. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ingyenes (általános) lelki segély szolgálat: 116-123


0-24 órában hívhatóak.


A református lelki segély szolgálat (alapdíjas, NEM EMELT DÍJAS!) száma: 201-0011 - legalábbis így tudom.


Van ingyenes (80-as körzettel hívható zöld számuk.) Fejből nem tudom, meg kell tőlük kérdezni.


A reformátusok állítólag kibővítették a szolgáltatásukat. Most már nemcsak délután 17 és este 01 óráig hívhatóak, hanem állítólag már reggel 8 órától is. Mindennap.

2020. máj. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2#-es válaszát adom!


5# Egy telefonhívás nem fog kiemelni téged a magányból/depresszióból. Meg mielőtt...: Nem, nem próbáltam. Csak nem hiszek az intézményesített lelki segítségnyújtásban, ha valaki segíteni tud, az egy igaz barát, aki megért és melletted áll.


Ha valaki gondolja, írhattok :)

24f

2020. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, 90 %-ban olyan dolgokat írtál, mintha én írtam volna. Írhatsz priviben, ne érezd magad egyedül!
2020. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogy vagy most?
2020. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!