Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan ingyenes online...

Létezik olyan ingyenes online társkereső (nem freemium) amiért nem kell fizetni, hogy mondjuk tudjak üzenetet küldeni, stb? Tehát minden funkciója teljesen ingyenes és jó platform?

Figyelt kérdés

2020. máj. 9. 16:45
 1/8 nemaRendőrség ***** válasza:
54%
Tinder
2020. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Facebook. Onnan van a férjem.
2020. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

elsotalalkozas.hu

partkeresek.hu

2020. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
24%
Szerintem a Badoo a legjobb
2020. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Én éveket töltöttem a társkereső oldalakon , mire megtaláltuk egymást , jelenlegi párommal . Én a Randivonalat tartottam a legszimpatikusabbnak , bár ott kellett fizetnem , de jelentéktelen összeget , viszont mindenkinek megnézhettem az adatlapját és bárkinek írhattam cserébe . A sikerességet több minden befolyásolhatja , többek között a személyiséged , alkatod , kinézeted , elvárások feléd és részedről , iskolázottságod , élet viteled , élet módod , a jövőt illető terveid , céljaid , az ezekhez való hozzá állásod s ugyanezek a feltételek a másik fél részéről is mérvadóak . Tehát egyáltalán nem lehet azt mondani , hogy könnyű , vagy egyszerű lenne ! Viszont nem gondolom azt , hogy máshol nagyobb eséllyel lehetne megtalálni azt az embert ( nőt ), akit keresel. Bár ez talán megint csak egyén függő . Én legalább is , nem láttam esélyesebbnek , bármilyen más lehetőséget .
2020. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Randivonal felejtős a marketing jobb, mint maga az oldal.


Ingyenes oldalakkal az a baj kedves kérdező, hogy általában jóval több a kapu profil is vagy csak szexmunkások használják, de azért egy próbát megér ha kitartó vagy és "alapos".

2020. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
* kamu profil (előző voltam)
2020. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyik sem jó,mindegyik cseszik visszaírni kb 1000-ből jó ha 1 nő visszaír..
2020. okt. 5. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!