Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan találjak párt, vagy...

Hogyan találjak párt, vagy csak barátnőt?

Figyelt kérdés
Eddig bármilyen pasit találtam, mind megcsalt, vagy elhagyott indokolatlanul. Volt, akinek megbocsátottam, de semmire nem mentem vele, ugyanis el sem jött a randira, ahogyan a férfiak többsége sem. Minddel elvoltam interneten, eldumálgattunk, aztán meg kiderült, hogy hazudtak nekem. 4 ilyenem volt, egyszer pedig csak úgy elküldött, mondván, hogy nem ér rám. Egyik sem vakrandi volt, szóval nem értem. Jó lenne valakivel megvitatni ezeket, de senki sem akar velem beszélgetni, még lányok sem. Mit tegyek? 18L
2020. máj. 12. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
3...2...1.... És rád is írt a fél GY. I. K. privátban :D
2020. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
18 éves vagy és interneten ismerkedsz? Menj el a barátaiddal valahova, szórakozzatok, menj táborokba, és előbb utóbb jön magától.
2020. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem tudom, talán nem idiótákat kellene választani. Én eddig az összes megbeszélt randimra elmentem.
2020. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Nos... Valami nem oké veled. Ezt kéne kideríteni, hogy mi, ugyanis ha senki se marad meg melletted ott valami baj van. Szokott ide írni egy 18 éves, 130 kilós lány szörnyű személyiséggel, ő mindig másokat hibáztat, nem érti mi a baj vele.
2020. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Először is, nincsenek barátaim, mint írtam - nincs kivel elmenjek bárhová is. Nem hibáztatok senkit, csak nem értem, miért vagyok ennyire elviselhetetlen, hiszen kommunikatív vagyok, és nem a legunalmasabb fajtából való vagyok. Egyébként nem a privátok miatt írtam ki a kérdést, mert itt is csak mocskolódást kapom üzenetekben is.
2020. máj. 12. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Miért próbáltad ki mindet?
2020. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyat.
2020. máj. 12. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Azután tudnék válaszolni, hogy megismertelek, látatlanban millió oka lehet.
2020. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 éves lány vagy = nem maradsz egyedül.
2020. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!