Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Új helyre költöztünk és nem biztos,de lehet hogy az iskolában utálnak bármit teszek...

2020. máj. 12. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott és barátkozz teis :) szerintem ez sokban tud dobni a dolgon. Fontos, hogy lássák az emberek hogy lehet veled beszélgetni és nem vagy zárkózott
2020. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódjál, talán asszem, hogy próbálj meg természetesen viselkedni.

Vagy nemtom, hogy szal igyekezzél annyira benne lenni a témákban, mintha nem újonc lennél, tehát ne mutasd kevesebbnek magad, mint a többiek, tehát ne azt lássák rajtad, hogy kevesebbnek érzed magad őnáluk, mert akkor lehet, el is hiszik rólad. De mondjuk én nem feltétlenül vagyok jó ismerkedésekben.

De ne feszengj rajta, ne szorongj rajta; hanem próbálj laza lenni; de annyira felszabadult ne legyél, hogy például a fejed fölött pörgeted az alsóruházatodat. Nekem egyik osztálytársam -amúgy nem újonc volt, 9. elejétől volt velünk; és szóval ő a bugyiját pörgette a feje fölött. (Ez valami 11-12. osztályban volt, nem tudom már pontosan.) És úgy volt, hogy akkor csoportbontott óránk volt, és abból a csoportból átmenekült hozzánk az osztály másik feléből tehát az egyik csaj, merthogy "ezt már nem bírta". :)

Na, szóval ennyire azért ne szabadulj fel; de ne is lássák, hogy mondjuk szorongsz, izgulsz, feszengsz. :) Ha pl máshol is lettek barátaid, akkor az új helyen is majd meg fognak tudni kedvelni legalább egy páran:) -szerintem

2020. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!