Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért tűnik nekem szinte...

Miért tűnik nekem szinte lehetetlennek összejönni egy szép nővel?Miért olyan,mintha egy másik bolygón élnének a szép nők?

Figyelt kérdés
Pedig a szép nők is ugyanolyan emberek mint bárki más,mégis elérhetetlennek tűnnek számomra.Pedig milyen jó lenne egyszer érezni az illatokat,megérinteni,megsimogatni őket,megfogni a kezüket.De erre nem sok esélyt látok.Csak nézem őket a távolból.

2020. máj. 19. 10:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
91%

A szép nők az esetek 99%-ban jó megjelenésű férfival jönnek össze és ezért nem is lehet hibáztatni őket.

Neked is érdekesmód a látványosan szép nők tetszenek és rájuk vágysz.. hát a szép nők is egy helyes férfiről ábrándoznak.

Azonban nem akarok általánosítani és szélsőséges lenni. A szép nők alatt nem D kosaras szupermodellekre gondoltam és jó pasi alatt meg nem egy kigyúrt görögistenre.

Ha az ember ad a külsejére, a megjelenésére és sugárzik, az önbizalomtól már tartozhat a fentebb említett kategóriákba.

2020. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
A kérdésed alapján úgy tűnik, kevés vagy hozzájuk, hát ezért.
2020. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóképpen vagyok mint Kiss Manyi 1940-ben a Fiatalság,bolondság című operettben,csak én nem egy jó habos süteményről álmodozok,hanem egy szép nőről.
2020. máj. 19. 10:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó pasi vagy? Ha nem, miért lenne veled egy szép nő?
2020. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Amíg te álmodozol, más dugja őket :D
2020. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Ew, ijesztő az, ahogy a (szép) nőkről gondolkodsz. Engem pl a hideg kirázna, ha valaki ilyet mondana nekem.
2020. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

"Pedig milyen jó lenne egyszer érezni az illatokat,megérinteni,megsimogatni őket,megfogni a kezüket."

Hát ehh...bocsi, de ez tökre olyan, mintha valami fogdosni való majmokról beszélnél. 😖

2020. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 mi az ijesztő?Az,hogy azt mondtam ugyanolyan emberek mint a többi?
2020. máj. 19. 11:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, a szép nők utálják ha dícsérik őket vagy kiemelik hogy szépek, az átlagos nők meg sose hiszik el hogy vonzónak tartjuk őket. :D
2020. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A válasz a kérdésedben van!

NEKED úgy TŰNIK!

Valamiért kevés az önbizalbad, és ez meghatározza fellépésedet.

E miatt:

- egyrészt te nem lépsz, tehát nem teszel semmit azért, hogy bármi kialakulhasson. Arra hiába vársz, hogy valamelyik oda megy hozzád és randira hív.

- másrészt a nők nagy részének a bizonytalan kiállásod nem vonzó - leszűrik, hogy nem tartod magad sokra, ezért tudatosan, vagy tudat alatt ők sem fognak sokra tartani.


Ezeken csak te változtathatsz. Az álmodozás nem segít, inkább ront a helyzeteden.

2020. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!