Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan érhetném el,hogy egy...

Hogyan érhetném el,hogy egy lány vagy nő töltsön el velem 24 órát?

Figyelt kérdés
Például úgy,ahogy Friderikusz Sándor eltöltött 24 órát a vendégével az összezárva Friderikuszszal című műsorban.Ha össze lennék zárva 24 órára egy lánnyal,talán kialakulna egy kölcsönös szimpátia.Lenne időnk bőven beszélgetni,megismerni egymást,egymás életét,érzéseit.Talán megkedvelnénk egymást.Azt nem mondom hogy szex is lenne abban a 24 órában,de egy kölcsönös szimpátia kialakulhatna és az eltöltött 24 órát a későbbiekben követhetné újabb 24 óra.24 óra együtt egy lánnyal,nem is lenne rossz.

2020. máj. 19. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Remélem, nem emberrabláson gondolkozol...
2020. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a személyiségeddel nem sikerült elérni, akkor pénzért.
2020. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#1. 🙂

Lakótárs?

2020. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És mi van, ha nem tetszik a lakótársnak, és az nem akar barátkozni, akkor hetenként lecseréli?
2020. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Beköltözne hozzám 24 órára a lány.Hozná a bőröndjét néhány ruhadarabbal,én kitakarítanék mire jönne,főznék spagettit ebédre,azt tudok a legjobban főzni, igaz mást nem is nagyon szoktam.Vennék egy üveg pezsgőt,poharakat,természetesen ápoltan fogadnám őt,filmet is néznénk,zenét is hallgatnánk.
2020. máj. 19. 12:38
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 nem lakótárs lenne,hanem vendég.24 órára jönne.Pl.beköltözne délben,másnap délben meg kiköltözne.Megkondulna egy harang,az jelezné hogy letelt az idő.
2020. máj. 19. 12:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyet csak egy őrült vállalna el.
2020. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A prostiknak pont ez a munkájuk, de 24 órára nagyon sok pénzt kell fizetni.
2020. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..


Ez is te vagy?


Ember, te nagyon para vagy. Nem tudom megmagyarázni, de rendesen gyomorgörcsöm van és elkapott a félelem, miközben ezeket olvastam. Valami nagyon félrecsúszott nálad, pszichológuson még nem gondolkoztál? Nem ártana.

Tipikusan olyan embernek tűnsz, aki random leszállít nőket a buszon és a buszmegállókban, vagy nyálcsorgatva nézi őket, bárhol is van.

Szerintem ezért sem akarnak hozzád szólni a nők, mert érződik ez a kiéletlen nemi vágyad, és rettegnek attól, hogy megerőszakolod őket.

2020. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 a prosti azért nem lenne jó mert Ő munkásként tekintene erre az egészre.Én igazi randit szeretnék.
2020. máj. 19. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!