Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi időbe telt, mire...

Mennyi időbe telt, mire feldolgoztatok az első nagy szerelem utáni szakítást?

Figyelt kérdés
Velem már 2.5 éve szakított, 2 éve nem is láttam. A kapcsolat is 2,5 évig tartott. Továbbra is folyamatosan a fejemben van a lány. Mikorra fogom már tudni elengedni a vele kapcsolatos gondolatokat? 23F
2020. máj. 19. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Majd ha lesz másik.
2020. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Clay Morrow ***** válasza:
Fél óra.
2020. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi kb 3honapot voltunk egyutt viszont azota sem szerettem nala jobban senkit es elotte sem. ez mar lassan ket eve volt, mondjuk hogy tultettem rajta magam. volt azota egy parom, 1 honapos kapcsolat volt, de meg nem alltam keszen akkor egy ujabb kapcsolatra, utolag jottem ra. szerintem ez a felejtes masik emberrel dolog nem a leghelyesebb dolog, mert a masikban mely sebeket okozhatsz.

egyedul az ido segit

2020. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy valami is tudok valakihez annyira kötődni, hogy akár csak egy percig is őrlödjek amiatt ha szétmegyünk.
2020. máj. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem egy év volt. A második szerelem jobb, akkor màr érzed, azt, hogykerül valamibe kinyitnod a szíved. Ha ő is így tesz még többet fog jelenteni és megbecsülitek egymást.
2020. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kapcsolatom volt, de mivel mindig én léptem ki, sohasem okozott különösebb krízist egyik szakítás sem. Aztán eljött az is! Életem első nagy szerelme fél évig volt mellettem, és amikor kiszeretett belőlem, tönkrementem. Minden téren! Hónapokig nem tudtam nőre nézni, és még a gyerekeim se értették, mi a ménkű bajom van.
2020. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!