Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert erzem ugy hogy sose...

Miert erzem ugy hogy sose fogok nekem megfelelo part talalni?

Figyelt kérdés
Nem egy atlagos stilusu ember vagyok, es keves az az ember akivel megtalalom a kozos hangot. Olyannal meg nem is talalkoztam aki kulsore is annyira az esetem lenne es ossze is jonne vele minden. Nem elegszem meg akarkivel de ez igy is van rendjen, mar belefaradtam a varakozasba. Iszonyat szeretethianyos vagyok, nagyon hianyzik a torodes, de egyszeruen nem talalok nekem megfelelo embert. Nagyon sokan szeretnenek randizni velem, ismerkedni, stb, de egyikojuk sem olyan aki megfogna. Nem tudom hogy az elvarasaim lennenek-e oriasiak, vagy szerencsetlen lennek ismerkedes teren. Van meg igy valaki?
2020. máj. 19. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Két lányt utasítottam el egy miatt... Ő pedig otthagyott azaz egy miatt.

Egyszer majd összejön nekünk is, ne aggódj! 😎

2020. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Szia^^

Mit értesz azon hogy nem átlagos kinézetű ember? A punk haverom is mindig azt mondja magára hogy nem átlagos kinézetű főleg a taraja és a színes haja miatt. Na meg a ruhatára miatt sem. Te is ilyesmire gondolsz ezalatt?


Külsőre milyen emberek jönnek be neked? Olyanok akik hasonlóak mint te? Lehet túl nagyok az elvárásaid és lejjebb kéne adnod belőlük hogy megtalálod az igazit.


Egyébként hasonló cipőben járunk. Velem is sokan akarnak ismerkedni/randizni de egyszerűen senki sem fog meg. Bár ez a mai fiúkat eltekintve talán nem is csoda..Egyszerűen annyira vissza taszító ez a sok tömeg gyártott ember:D

Egyébként jól teszed hogy nem elégszel meg akárkivel de azért ne vidd n túlságosan fel a lécet mert abból nem sül ki semmi jó.

2020. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Mindig akkor jön, amikor nem keresed, nem számítasz rá :)


A tömeggyártott embereknél már csak azok tömeggyártottabbak, akik valamilyen deviáns punk vagy emosok, hogy ők mennyire különböznek. Szóval én ezt a témát hagynám. Szeritem ha meglátnál, engem is tömeggyártottnak hinnél, pedig belsőre szerintem több vagyok. Ne legyetek előítéletesek.


23/F

2020. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy engem még csak egyetlen egyszer és egy srác hívott el randizni, az is interneten történt, de mivel nem volt szimpatikus, ezért nem találkoztam vele. :D
2020. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Lényegében leírtad, hogy nagyok az elvárásaid, majd rákérdeztél, hogy nagyok-e az elvárásaid. Öhm... Ja, nagyok.
2020. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy elvárásokhoz nagy macskaállomány társul.
2020. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!