Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van esélyem összejönni egy...

Van esélyem összejönni egy olyan lánnyal aki 250 km-re lakik,nem ismerem személyesen és több mint ezer ismerőse van Facebookon?

Figyelt kérdés
Már írtam neki egyszer,vissza is írt,de ha arra gondolok,hogy nem is ismerem meg van egy csomó fiú ismerőse,nem tudom hogy van e értelme írogatni neki meg nézegetni az adatlapját.Azon is csodálkoztam hogy válaszolt mert nem is vagyunk ismerősök.Amiért ráírtam,mert ránézésre szimpatikus.Nincs az adatlapján hogy kapcsolatban lenne.Ettől függetlenül attól félek hogy ebből nem lesz semmi.

2020. máj. 20. 13:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz összejönni kapásból egy vadidegennel, aki ráadásul teljes mértékben leszar?


Ja, mert szép. HŰHA

2020. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egy percet sem pocsékolnék ilyenekre.
2020. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 onnan szereztem tudomást a lányról,hogy volt egy poszt amit lájkoltam,és megnéztem hogy kik lájkolták még.És akkor figyeltem föl arra a lányra.Rámentem az adatlapját,majd rövid gondolkodás után írtam is neki egy üzenetet.
2020. máj. 20. 14:03
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt, hogy ilyen szándékkal írt egy abszolút ismeretlen. Válaszoltam neki, de a lehető leghamarabb leráztam, mert mit kezdjek egy olyan sráccal, akiről semmit se tudok és messze van tőlem? Semmit.

Megjegyzem, én se rakom ki, hogy párkapcsolatban vagyok-e.

2020. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Tesó, attól, hogy valaki szingli és bejön neked, nem neked van fenntartva. :D
2020. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#4 én mindennap megnézem az adatlapját,hátha valami új információt sikerül róla megtudnom.Már annyian leráztak,jó lenne ha ez a lány nem rázna le.
2020. máj. 20. 14:13
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 nem biztos hogy szingli.Tulajdonképpen azt hiszem hogy reménykedem valamiben.
2020. máj. 20. 14:15
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

#6

Ez kifejezetten beteges, ha engem kérdezel.

Pont ezért tiltok le mindenkit, aki ismeretlenül nyom egy like-ot vagy követ be.

2020. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 nem lehet már bejelölni a lányt,sem követni,csak üzenetet lehet neki írni.Ezt meg is tettem.Azt szeretném,ha kölcsönös lenne a szimpátia.
2020. máj. 20. 14:19
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

mi esély van rá, hogy nincs valakije és bent lenne távkapcsolatban?

Nekem pont az olyanok miatt, mint te, nincs képem facebookon, így mondjuk új ismerősöm se, mert nem mindenki tudja a teljes nevemet.

Nem társkereső.

2020. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!