Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg tudja változtatni az...

Meg tudja változtatni az ember az ízlését?El tudja érni hogy más tetsszen neki,nem az ami eddig?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy nekem a vékony alkatú nők tetszenek.Viszont ha azt akarnám,hogy holnaptól a molett vagy kövér nők tetszenek és a vékony nők nem,tudnék ezen változtatni?Vagy mostmár mindig a vékony nők fognak tetszeni?Ez ellen nem tudok tenni?

2020. máj. 22. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az izles csak akkor tud megvaltozni, ha kostolgatsz mast is es egyszer csak kellemesen csalodsz ... ilyenkor kibovul az erdeklodesi korod es az izlesed is finomodik.
2020. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 a kövér nők is lehetnek kedvesek,okosak.Ha egy vékony nő megérdemli a figyelmet akkor ők is.Én egy kövér,túlsúlyos nőbe akarok beleszeretni.De a vékony nők vonzanak.Pedig egy kövér nő is megérdemelné,hogy a férfiak megforduljanak utána az utcán.
2020. máj. 22. 18:58
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Megismerkedsz vele, meg kover ... elviszed magaddal sportolni, kirandulni, odafigyelsz mit eszik ... par ev mulva kivanni is fogod.
2020. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 de én úgy szeretném kívánni amikor kövér,nem akkor amikor már lefogyott és úgy néz ki mint a többi vékony lány.
2020. máj. 22. 19:05
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Talan probald ki, hogy egyel minel zsirosabb kajakat ... ha elered, hogy kivanatos legyen egy jo zafftos csulok, akkor mar sinen vagy.
2020. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Elhízott az asszony, vagy mi ez a kérdés? :D
2020. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, max lejjebb adni az igényeidből :) De egyébként ha beleszeretsz valakibe, akkor a legutolsó, amit nézel rajta az a külseje...Ha lettél volna már szerelmes, akkor tudnád.
2020. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Elég gáz, hogy valakit csak a külseje miatt akarsz szeretni.
2020. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kivanni akarja!
2020. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7


Milyen igaz :) Megvoltam gyozodve rola, hogy gyonyoru felesegem van ... bezzeg a valas utan :D

2020. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!