Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt magányos emberek ?...

Vannak itt magányos emberek ? Se család, se barátok ilyesmi ? Hogy lehet így leélni az életet ?

Figyelt kérdés
Jelenleg én is egyedül vagyok, a barátaim vagy elhagytak, vagy másfelé sodorta őket az élet. Hogyan tudnám elterelni a figyelmemet, hogy ne az járjon folyton az eszembe, hogy nem kellek senkinek ?

2020. máj. 26. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Probalj ismerkedni internetes oldalakon vagy nem tudom hany eves vagy de kezdj el vmi hobbi sportot vagy hasonlot.
2020. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

A kapcsolatokért tenni kell, ápolni. Nem magától értetődő dolgok sajnos. A barátaidat te is kerested, kérdezted hogy vannak stb?

Ha igen és ennek ellenére hagytak el, akkor nem voltak igazi barátok. Jól írja az első, kezdj el egy sportot vagy hobbit, aminek keretében új embereket ismerhetsz meg. Vagy netes csoportokban is lehet ismerkedni.

2020. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Régi barátok mind leépítettek, újakra meg nincs energiám.
2020. máj. 26. 11:02
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Unokatestvéred nagynénid nagybácsid sincs ?

Te vagy a családod utolsó leszármazottja ?

Ha már a barátkozás láthatóan nem megy azért a régi rokonokat csak fel tudod keresni.

2020. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Keresztszülőkhöz megyünk ünnepekkor, egyébként ilyen tekintetben a régi rokonok rosszabbak, azok még annyira sem érdeklődnek, és teljesen eltávolodtak, saját élet stb.. A történet vége az, hogy a család és a barátság is egy ordas nagy kamu, egy hazugság. Ma már egyikben sem tudok hinni....
2020. máj. 26. 11:51
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Akkor élj így tovább.
2020. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy új értelmet kell keresnem az életemnek, mert a család és barátság is okafogyottá vált számomra, mindkettővel kapcsolatban annyi sok negatívum ért. Magamban hiszem.
2020. máj. 26. 11:58
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, mit vársz, mert mindenki le van pontozva, aki megszólalt a kérdésedre vonatkozóan...

Nekem van egy alapbetegségem, amiatt nincs párom, kapcsolatom, barátaim. Élek, dolgozom, de nem szeretem ezt az egészet. lekötöm magamat netezéssel, olvasással, stb.-vel.

2020. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit. Egyszerűen mókuskerék nekem ez az élet. Pedig minden nap ünnepnap kellene hogy legyen. Ez lenne a normális.
2020. máj. 26. 21:26
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

"Régi barátok mind leépítettek, újakra meg nincs energiám."

Szóval nincs energiád. Akkor mégis mi a fenét akarsz befektetni egy kapcsolatba? Vagy kapni akarsz?

2020. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!