Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen érzés volt, amikor...

Milyen érzés volt, amikor megláttátok a volt párotokat egy másik sráccal/lánnyal akár képen akár az életben?

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Mosolyogtam, mert en mar tudtam amit a masik meg nem :)
2020. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Sajnáltam a lányt..

Amelyikkel meg békében váltunk el,örültem,hogy boldog.

2020. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen közönbös
2020. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Felbosszantott, mert en 8 evig konyorogtem neki, hogy menjunk nyaralni, a csajt mag 3 honap utan vitte.
2020. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Változó. Volt, akinél én is sajnáltam a lányt. Fiatalabb koromban, éretlenül olyan is volt, hogy bosszantott, hogy a másil lány miért jobb, ér többet, mint én. Van egy férfi, szívből örülök, hogy boldog, remélem is, hogy valóban az, de fáj, hogy annak idején úgy elrontottam, ezért nem velem.

Már jó ideje, hosszú évek óta nincs senkim. Látom, hogy mindenkinek megvan már a hozzá illő párja vagy épp nem olyan rég történt meg a "nagy egymásra találás", boldogok, és azt érzem, hogy ez így van rendben. Megérdemlik. És bármilyen rossz érzés tud lenni, igazából az is teljesen rendben van, hogy én csak kívülállóként szemlélem az egészet, egyedül, azaz társtalanul. Erre vagyok alkalmas, ez való nekem.

2020. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Fájt. Pedig a szó szerinti értelemben nem is láttam együtt őket. Akkor még rosszabb lett volna.Viszont legalább a kezdeti rosszból nem lett még rosszabb, hanem folyamatosan ugyanazt éreztem. És még most sem kellemes.
2020. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!