Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lenne értelme ráírni erre a...

Lenne értelme ráírni erre a fiúra vagy ebből úgysem lenne még egy beszélgetés sem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy benne vagyok egy Facebook csoportban és az egyik tagra már egy ideje felfigyeltem. A fényképét látva a fiú kb. velem egykorú lehet, ránézésre teljesen az esetem (ritkán mondok ilyet). Nagyon szimpatikus a profilja alapján, viszont nyilvános a lakhelye és ezek szerint baromi messze lakunk egymástól, szóval elgondolkodtam, hogy tulajdonképpen most mire is mennék egy üzenettel... Még ha véletlenül válaszolna is, szerintem ebből akkor sem lenne semmi, de már jópár napja ezen kattog ok. Tudom, talán nem egészen vagyok normális, hogy ennyire beleélem magam ilyen kis semmiségekbe. Azt sem tudom mit lehetne neki írni, amitől nem nézne teljesen hibbantnak, például: "Szia! Ne haragudj a zavarásért, a csoportban láttalak, esetleg lenne kedved beszélgetni?" vagy valami hasonlót?

Bevallom, még soha nem csináltam ilyet, illetve egyszer volt, hogy bejelöltem valakit teljesen ismeretlenül és vissza is igazolt, de ott meg is állt a tudomány, mert végül semmit nem mertem neki írni. Szóval arra gondoltam, hogy most rögtön írnék jelölés nélkül, de nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet, nagyon nem szeretném beégetni magam.


Valaki csinált már ilyet? Hogyan fogadta az illető a "közeledést"?



2020. máj. 28. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Figyu!

Ahogy mondtad, baromira messze lakik tőled és szerinted amúgy sem lenne belőle semmi ennek okán. Akkor még miért ne írhatnál rá? 😄 Hisz veszteni valódi nincs.


Kicsit komolyra véve a szót, tényleg ne gondold túl az egészre, csak arra gondolj, hogy majd milyen jó lesz vele beszélgetni miután már rairtal és kicsit osszeismerkedtetek. Legyél boldog és jókedvű, bízz az érzéseidben és ne gondolkozz sokat a dolgokon, csak csináld meg amit megszeretnél.

Az meg mondjuk sokat könnyített volna a dolgon, ha leírod a Körös 😊

2020. máj. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy mindent hajlamos vagyok túlgondolni. :D


Amúgy 19 éves vagyok.

2020. máj. 28. 01:46
 3/8 anonim válasza:
75%
Bírom az ilyen sztorikat, és azt javaslom: Gyerünk mire vársz, írj rá! :D
2020. máj. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Miiii eszedbe ne jusson kezdeményezni hát nő vagy, ülj otthon és várd meg amig ő lép.


...helyett irjál rá, azonnal elmulik a szorongásod ahogy megtetted és válaszol, vagy kedves lesz vagy kiderül h egy paraszt, az sincs kizárva h össze tudtok futni amugy.

2020. máj. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondolom, hogy egy próbát megér, aztán majd lesz, ami lesz. :)
2020. máj. 28. 10:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd meséld el hogy alakult!:)
2020. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy végül még nem írtam neki, mert kevesebb, mint 2 hét múlva lesz egy vizsgám és nem szeretném, hogy addig bármi is elvonja a figyelmemet, de amint túlleszek rajta, szerintem az lesz az első, hogy írok neki, aztán majd itt is megüzenem, hogy hogy alakult.
2020. máj. 30. 12:18
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha én lennék ilyen helyzetben a srác, örülnék neki, ha rám írna egy lány. Hajrá! :)
2020. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!