Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem költözik fel még...

Miért nem költözik fel még több lány Budapestre?Miért marad lent egy csinos,fiatal lány vidéken?Hogyan boldogul több száz kilométerre a fővárostól?

Figyelt kérdés
Azokkal a lányokkal,akikkel eddig leveleztem,szinte kivétel nélkül mind vidéken laktak.Volt amelyik Ukrajnában,meg olyan is volt aki Erdélyben.Sőt,volt egy làny aki Oroszországban lakott,pont az szeretett volna találkozni velem.Gondolhatjátok hogy nem lett belőle semmi.A budapesti lányok kevés kivételtől eltekintve nem is válaszolnak.Arra gondoltam,ha több lány felköltözne Pestre,talán nőnének az esélyeim.Nagyon sok lány, ráadásul szebbnél szebbek,vidéken laknak és nem is áll szándékukban felköltözni Pestre?De miért?Itt csak több munkalehetőség van mint egy eldugott kis faluban.

2020. máj. 28. 13:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem kérdezed meg tőlük ugyanezt?

Egyébként vidéken is vannak már munkalehetőségek egész szép számban. Nem feltétlenül kell Pestre utaznia az embernek ha meg akar élni.

Én tavaly nyáron Szabolcs megyében 600 ezret kerestem nettóban 3 hónapos "nyári" munka alatt pl.

2020. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%

Namármost azért költözzenek fel, hogy nagyobbat tudjál meríteni?

Miért nem te költözöl vidékre..?


Avagy miért gondolják a budapestiek, hogy Magyarország=Budapest! Az egész ország már így egy oltári nagy vízfej!

2020. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Pesten van élet. :D És csak a szép lányok költözhetnek Pestre? Hogy neked jó legyen?
2020. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
#1 itt mégiscsak több a lehetőség mint egy vidéki kis faluban vagy városban.Mégse akarnak feljönni.Pedig lehet hogy itt többet is keresnének és új embereket is megismerhetnének.Persze személyesen,nem a Facebookon.
2020. máj. 28. 13:23
 5/36 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Gyerekek, Oroszország vidék. Mindenki mehet haza.
2020. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Vagyis bocsánat, mindenki mehet fel Budapestre!
2020. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%
Mert Pest húgyszagú, zsúfolt és tele van bunkó idiótákkal.
2020. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
#2 nem lenne értelme vidékre költöznöm.Ha lemennék Debrecenbe,soproni lánnyal leveleznék.Ha Sopronba költöznék,akkor meg debrecenivel.Tehát akkor is ott lennék ahol a part szakad.
2020. máj. 28. 13:26
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem lakhat mindenki Budapesten, már így is elég vízfejű az ország.

A vidéki fiatalok jelentős része amúgy is külföldön, vagy Budapesten tervezi a jövőjét, sokan viszont a szülővárosukban is megtalálják a számításaikat. Miért költözne fel mindenki Pestre? Miért nem elég neked az a több százezer pesti és pest környéki potenciális partner? Amúgy én vidéki vagyok, és érettségi után az osztálytársaim harmada Pestre (innen 130 km) ment továbbtanulni, és ez más osztályokban is így volt. Szóval eleve nem értem, miből gondolod, hogy kevesen mennének.

2020. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%

Miért költöznék Pestre?

Itt van a családom, a barátaim. Van jó munkám. És nem kell naponta órákat dugóban ülnöm :) Pest egy élhetetlen város. Soha nem élnék ott.

2020. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!