Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnék írni egy fiúnak,...

Szeretnék írni egy fiúnak, akit egy Fb csoportban láttam, de nem tudom mi lenne a megfelelő szöveg kezdésnek. A profilja alapján elég zárkózottnak tűnik és nem akarok ráijeszteni, ráadásul nem is biztos, hogy válaszol, de azért szeretném megpróbálni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam talán valahogy így kellene: "Szia! Ne haragudj a zavarásért, a(z)" XY" nevű csoportban láttalak... "


És be kellene fejezni a mondatot:


"... és szimpatikusnak tűnsz, szívesen beszélgetnék veled. "


Nem tudom ez így jó lenne-e, még soha életemben nem írtam rá ismeretlenül senkire. Vagy a szimpatikust ne írjam bele, nehogy azt higgye fel akarom szedni? Elsősorban csak barátkozni szeretnék, többre valószínűleg nem is lenne lehetőségünk, ezért nem akarom, hogy félreértsen. Most biztos röhögtök majd ezen a kérdésen, de légyszi mondjatok valamit. :D



2020. máj. 31. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a mondat így jó is annyi különbséggel, hogy azt a témát hozd fel amiről a csoportban volt szó. Arról beszélgetnél szívesen. Így nem direktben őt akarod megismerni, többi alakul magától.
2020. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is jobb ötlet, ha a csoportban szóbakerült témával kapcsolatban írsz rá és nem úgy, hogy szeretnéd megismerni. Meg nem is kell elnézést kérni, amiért írsz neki. Úgyis akkor nézi meg, mikor ráér, nem zavarod semmiben.
2020. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Csak kezdj el gépelni és küldd el.

Nem jó ha előre tervezgeted, hogy mit írj. Sablonossá válhat a beszélgetés és hamar véget ér.

2020. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. máj. 31. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!