Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érez így?

Más is érez így?

Figyelt kérdés

Egész életemben magányosnak és magamra hagyottnak éreztem magam ha éppen rosszabb időszakot éltem meg. 26 vagyok szóval olyan sok mélypont még nem volt az életemben. De 3 körülbelül igen... Magánéleti , karrier és éppen most a jelenlegi az hogy nem találom önmagam. Én keresési válság vagy valami hasonló.


A helyzet az hogy valójában soha nem éreztem azt hogy bárki is úgy tényleg valójában mellettem álljon a bajban.


Ami azért fájó mert én viszont úgy érzem túl sokat is adtam bizonyos embereknek.


Úgy érzem jelenleg a párom aki legközelebb áll hozzám ő sem ért meg és senki sem. Talán elbagatelizallja elvicceli ami nemhogy nem segít még inkább árt is. Nem rosszindulatú ember de mégis így áll hozzám.


Vajon miért mindig olyan emberek közé kerülök akik nem érzik mennyire nem vagyok jól vagy nem akarják észre venni?? Más is érez így?


2020. máj. 31. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem így, de sikerült belőle kitörnöm. Nekem az edzés segített. próbálj meg ismerkedni és ha nem támogat senki mutasd meg nélkülük is jól boldogulsz
2020. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretek minden miatt szakítást tanácsolni, de szerintem gondold át a kapcsolatotok! Nekem is volt olyan párom, aki csak kritizálni tudott, soha semmi nem tetszett neki, amit csináltam és csak a saját problémái számítottak neki, az enyéimet nem vette komolyan, de azt elvárta, hogy neki mindig mindenben segítsek.

Fiatalabb vagyok nálad, már nagyon rég mélyponton élek és csak tervezem, hogy most fogok kitörni, de sosem sikerül. Abban szerencsés vagyok, hogy a családom támogat, de a barátok nem maradtak mellettem.

2020. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még csak nem is írtam arról hogy folyton kritizál és semmi nem jó neki :(. Te mégis eltaláltad..


Igazad van egyébként, köszönöm

2020. jún. 1. 06:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy érzek, én is 26 vagyok rühellem a munkámat és fogalmam sincs, hogy mit akarok kezdeni az életben.

Kellene egy olyan munka amit szeretnék de nem tudom hogy ez mi lenne, pedig jelenleg sem a szalagsor mellett állok.

Az elmúlt egy évben minden nap azon gondolkodtam hogy merre kellene tovább lépnem, hogy ne gyűlöljem amennyire a saját életemet. Sajnos semennyivel nem lettem közelebb egy jó megoldáshoz.


Nekem még párom sem volt úgyhogy ebben már jobb vagy nálam. Mondjuk ezt nem értem hogy miért vagy egy olyan partnerrel aki nem partnered a való életben. Szerintem tiszteld ennél jobban magadat.


Kérdésedre válaszolva, szerintem nagyon sokan érzünk még úgy ahogy te.

2020. jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért vagyok vele mert eddig még nem ért ilyen lelki válság mióta vele vagyok. Tehát nem volt még tapasztalatom abban hogy miként képes ő viszonyulni felém egy ilyen helyzetben. 3 hónapja kezdtem ebbe belecsúszni csupán...


De érzem én is hogy nagyon sok mindenkit el kellene távolítani az életemből csak...most egyébként is borzalmasan érzem magam és még egy ekkora lépést meghozni nincs erőm. Pont ez a baj hogy úgy érzem senki nem állna mellettem.

2020. jún. 2. 20:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!