Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olvassátok el?

Olvassátok el?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róla?

[link]



2020. jún. 4. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Amint megláttam az öngyilkos szót, meg se nyitottam. Ezt gondolom a témáról.
2020. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Én az első pár mondatba beleolvastam, így nem tudom hogy ez most komoly vagy valami más de nem véletlenül volt kedvem a végigolvasására időt szánni.
2020. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt egy pszichológus írta humorosan itt-ott, szerintem olvassátok végig, nagyon elgondolkodtató!
2020. jún. 4. 23:25
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
nagyon elmebeteg aki írta.Tele van ellentmondásokkal
2020. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem. Popper Péter egyik szarkasztikus írása. Mi a véleményem? Az, hogy van, aki kedveli a szarkazmust és van, aki nem.
2020. jún. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az írás humorral próbálja lebeszélni az embereket az öngyilkosságról, olyan szempontok alapján, amik valószínűleg sok öngyilkosjelölt fejében meg sem fordulnak. Pl. hogy ez óriási trauma azok számára, akik szeretnek, vagy akik megtalálják a hulládat vagy 8. pont...

Köszi, hogy felhívtad erre a figyelmem, jól szórakoztam.

2020. jún. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Mintha éppen lebeszélni próbálna az öngyilkosságról. Forditott pszichológia. Kár hogy sokan nem értik
2020. jún. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

#2 vagyok. Az előző válasszon van Azt akartam írni, hogy "nem véletlenül nem volt".


Miután többen írták, hogy milyen jó írás én is elolvastam. Ezt a csávót nem ismerem aki írja de a szarkazmust szeretem. Viszont ezt nem igazán találtam viccesnek leginkább károsnak. Attól, hogy egy egészséges ember érti hogy mi lehetett a szerző szándéka, egy öngyilkosság gondolatával küszködő emberen valószínűleg csak lökne. Egy komoly problémákkal küzdő emberhez lehet viccesen hozzászólni de sohasem szarkazmussal mert megvan az a maró gúny benne ami miatt segítség helyett csak bántásnak fogja érezni.

2020. jún. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig is tudtam, hogy van valami baj a vonzás törvényével...
2020. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!