Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Extra igémyes különleges...

Extra igémyes különleges aurájú piszhlógiát tanult fiúként (bár ismerem magam nagyon)mégis viaskodás az egész életem,hiszek a determinációban,mindenem megvan pénz stb) de tapasztalok sokszor nem e világi dolgokat,van itt akik hasonló cipőben járnak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 13:51
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Túl sok a szabadidőd, az a baj.
2020. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
nem ilyen primitív véleményre van szükségem ne haragudj,nem is ismersz,nem sok szabadidőm van egyébként,olyannal beszélném aki jártas a teológiában ezotériában karma stb,lehet filozofálni nehéz kérdésekről,nem gondolom hogy te partner tudnál lenni ezekben
2020. jún. 6. 14:03
 3/42 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kicsit tedd lentebb az egód és engedd el ezeket a fasságokat.
2020. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodra miért nem vagy igényes akkor?
2020. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
95%

Előbb igényesen meg kellene tanulni helyes írni az anyanyelveden, öcsém. Piszhlógiát? Ne zsibbasz már.

Én nem tanultam pszichológiát, mégis le tudom írni.

2020. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
34%
Különleges aurájú? Simán csak meleg vagy.
2020. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
nem egó kérdés hidd el,majd ha olvastál Hamvas Bélát,Dúl Antalt stb akkor filozofálok veled,légyszives megkérlek kulturáltam hogy ne írj.Köszönöm ha felfogtad.Legyen szép napod!
2020. jún. 6. 14:16
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Marha igényes lehetsz, egy értelmes kérdést nem sikerült kiírni és az is tele van helyesírási hibákkal...
2020. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de attól még, hogy elolvastál pár könyvet, nem leszel jártas a pszichológiában, főleg, hogy leírni sem tudod helyesen.

Plusz, ha valóban tanultad volna, akkor azt is tudnád, hogy ha komolyabb problémáid vannak, akkor nem célszerű laikusokat kérdezni, hanem szakembert kell keresni.

2020. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
70%
Remélem, nem találsz hozzád hasonlót, öregem...
2020. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!