Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha egy született...

Mit tegyek, ha egy született lúzer vagyok, aki ráadásul bármit tesz, rossz, ronda és senkinek sem kell?

Figyelt kérdés

Én egy igazi nyomorék vagyok. A külsőmet és a belsőmet inkább hagyjuk, azt nem részletezném, meg biztos az lenne, hogy jajj biztos szép vagy, csak bebeszéled magadnak, pedig nem, ez az igazság.


Igaz, nincs önbizalmam, de mire lenne? A tokámra? A szem alatti karikáimra? A béna pofámra? Az undorító hajamra? Vagy az asszimetrikus arcomra?


Na mindegy...

Nekem sose volt barátom, de próbáltam javítani a külsőmön. Keményen edzettem, hónapokig diétáztam, új ruhákat vettem, elmentem kozmetikushoz. Erre tessék! Ugyanúgy nincs senkim, ugyanúgy beszólt akarva-akaratlanul a buszmegállóba egy fiú, a többi csak röhögött rajta.

Rám senki nem figyel fel, a kutyának nem kellek.

Aki meg nem edz, nem csinál semmit, annak meg van millió-egyszáz pasija.

És igenis szánalmas és szégyelnivaló dolog, hogy még így sincs senkim és így is én vagyok a viccek tárgya. Szánalmas vagyok és egy lúzer. Hiábavaló volt a diéta, hiába volt a sok edzés, pénzkidobás volt a kozmetikus.


Ennél nem tudok már többet tenni, ez a max. És még így se kellek senkinek... egyáltalán miért élek?



2020. jún. 10. 21:26
1 2
 1/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
54%
Egy: SENKI nem lúzer. Te sem vagy az. Kettő: Mi szerinted a baj a külsőddel/belsőddel? Privát is mehet. :)))
2020. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem hinném, hogy az általad felsoroltaknak lenne köze ehhez. Ismertem ilyesmi embereket mindkét nemben. Volt, aki a dezodort nem ismerte, volt aki csak összeesve állt és bebólintva nézett a nagy orra mellől (rendes tartással jól nézett ki később), volt, akinek simán nemigen voltak kerek válaszai, mintha maga a nagy Douglas Adams találta volna ki a figurát. Volt, aki tettetett extrovertált stréber volt és maradt, csak mára már megszoktuk. Volt, aki csak tűzpiros lett, ahányszor egynél többen néztek rá, és beszélnie kellett (nagyon jól összeszedte a mondandóját nulla idő alatt, teljes szerénységgel, full pirosan). Volt, aki mindenkinél jobban tudott mindent, és általában tényleg, de közel nem került senkihez, ha érted, mire gondolok... Azt tudom javasolni, hogy kizárólag azzal foglalkozz, hogyan lehetsz mindig csak egy fokkal közelebb a célhoz, ami esetünkben tkp egy majdnem unalmas hétköznapiság, csak hogy tényleg egyszerű legyen. Vakfoltvadászatnak hívom, és a mai napig része az önelemző köreimnek. Jó tizennyolc éve hagytam fel az önmarcangolással, és hát, elég jól beválik.
2020. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Már napok óta itt vergődsz. Nem unod még? Ráadásul agresszív vagy...
2020. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem leginkább az önbizalom hiányod miatt nem közelednek hozzád. De nem kapcsolatra van szükséged. Aki egyedül boldogtalan, az párkapcsolatban is az marad. Először magadat kell megszeretned. Ameg ennyire nem vagy kibékülve magaddal, addig más sem tud szeretni, vagy ha mégis kételkedni fogsz benne állandóan, hogy ugyan miért szeret. Próbáld elfogadni magad, és kihozni a legtöbbet magadból.
2020. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De le lett írva, hogy kihoztam magamból a maximumot. Ennél többet nem tudok tenni. Olyan lúzer vagyok, mint anyám.
2020. jún. 10. 22:10
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Akkor az a megoldás, hogy feladod és az önsajnálatba süllyedsz?
2020. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A feladásig eljutni jó lehet: vállat von az ember, és tovább megy. Érdemes fél percnél tovább tépelődni bármin is? Ez van, ami van, megyünk tovább. Rengetegszer ennyi elég, hogy a jó arcát kezdje mutogatni az életed.
2020. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Ne hagyd, hogy az égő vezessen, különben sose leszel boldog. Több túlsúlyos ismerósömnek van párja, jó a személyiségük.
2020. jún. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Külső:

Nincs mellem, nincs seggem, asszimetrikus az arcom, ráadásul bűn ronda is vagyok, gáz a stílusom, nagy a combom, nagy a fejem, ronda a szemöldököm, stb.


Belső:

Nem tudok barátkozni, nem tudom elengedni magam a társaságban, nem vagyok jó beszélgető társ, se a saját korosztályommal, se a nálam kisebbekkel, se a nálam nagyobbakkal nem tudom magam megértetni, még csak érettebb sem vagyok a koromnál, unalmas vagyok.


1: sok lúzer ember van, én is közéjük tartozom.


2: lehet velem van a baj, sőt! Ebben az osztályban sokan nem kedvelnek és sokan nem szeretnek. Nem tudom, hogy miért. De biztos van valami nyomós okuk rá.


4: de amikor még volt önbizalmam, akkor se kellettem senkinek. És mégis miért kellene magam megszeretnem? Mire fel? Akármit csinalok, mindenki szemében bűn ronda vagyok, egy vicc.


6: már hova tovább? Mi a rákot kellene még csináljak? Új, divatos ruhákat vettem magamnak, másfél évig edzettem, egy teljes évig diétáztam, és semmi. Ugyanúgy egy vicc vagyok csak, akivel lehet a haverokat szivatni.

2020. jún. 11. 10:53
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
A helyedben már rég kivarrt állat lennék :D
2020. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!