Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan foglaljam le magam,...

Hogyan foglaljam le magam, tűnjek érdekesnek?

Figyelt kérdés

Eddig sose unatkoztam, es tulajdonkeppen most se de amit csinalok az unalmas. Koran kelek, zenet hallgatok olvasok (szakmához kapcsolódó dolgokat tehat ilyen önfejlesztés) aztan elmegyek setalni a termeszetbe, ebedet fozok, leulok tanulni (mar 7 ora mire vege) aztan olvasas (szorakoztato), film, sorozat..edzes.

Ennyi. Korona ota ezt csinalom, es elotte egyetemre jartam pluszban (heti 3 napot vett el) meg alkalmi munkakat vegeztem.

A barataimmal heti 1x talalkozom 5-6 órára.

A jelenlegi baratom ugyan nem tanul sokat de maganyosnak erzem magam mellette mert folyton a barataival van. Mindig megkerdezi mit csinaltam aznap es a valasz siman az h semmit csak amit fent irtam. Attol lennek erdekes ha en is eljarnek tobbet a barataimmal? Milyen uj hobbim legyen? 23/L


2020. jún. 12. 12:15
 1/8 anonim válasza:
76%

Szerintem nem unalmas a programod, viszont ha te annak tartod ideje változtatni. Gondolkodj el azon, hogy mi az, amit szívesen csinálsz, s tűzz ki magad elé célokat, ezáltal színt vihetsz a hétköznapjaidba


Azt furcsának tartom, hogy a barátod ennyire nem törődik veled és inkább a barátaival tölti az idejét. Kicsit úgy érzékelem, hogy miatta tartod magad unalmasnak, és akarsz változni. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy valóban unalmas vagy-e, esetleg beszélj a barátaiddal erről, hogy ők mit gondolnak rólad. Szerintem akinek vannak tevékenységei és nem fekszik egész nap a kanapén vagy céltalanul lóg a haverokkal az nem unalmas, mert van tartása és jövőképe.


Az, hogy a barátod kevés időt szentel rád és magányosnak érzed magad mellette nem egészséges egy kapcsolatban. Szerintem jó lenne ha beszélnél vele az érzéseiddel kapcsolatban, mert fontos, hogy meg tudjátok beszélni ha valamelyikőtöket zavarja valami

2020. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy unalmas. Értelmes dolgokat csinálsz, vannak barátaid, és szeretsz filmezni. A rossz érzést a barátod kelti benned nem tudatosan, csak ő jobban társasági ember lehet mint te, és így unalmasnak érzed magad mellette. Talán közösen kellene több programot csinálnotok.
2020. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos sokat fekszem a kanapén, tényleg nagyon sokat tanulok PHd-zni szeretnék... nagyon lefoglal a kutatás de ezek ilyen gép előtti dolgok. Fejlesztés magam pl most edzésnek hála nagyon jól nézek ki, és sokat tettem bele ezert buszke vagyok magamra. Csak tenyleg foleg itthon vagyok, es tanulok, cikkeket nezek, statisztikakat etc. A barataim elfogultak es olyanokat mondtak mind h en vagyok az egyik legérdekesebb ember az eletukben. Nem tudom miert gondolják ezt. Igen amugy a kérdésemet ujraolvasva rajottem, hogy ha azt csunalnam amit a baratom akkor unalmasnak ereznem magam, pedig csak mas talan az eletstilusunk:( szóval nekem vannak terveim meg dolgozom rajtuk, folyamatosan fejlesztem magam, de ez ilyen passziv am tuno tevekenyseg, nem olyan amit kiposztolnak az emberek pl h ot vannak a varosban bulizni
2020. jún. 12. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Biciglizés esetleg,hosszabb túrázás,igazából szerintem neked a társoság hiányzik a legjobban ahoz pedig ki kell mozdulni hogy több emberrel tudj találkozni,nekem is szükségem lenne erre de hát most jelen pillanatban hol itt vagyok hol pedig ott, de mostanában hétköznap inkább Ausztriában és németben vagyok de hétvégén otthon szóval jó lenne valamilyen társoság.

Ha gondolod írj.

22F

2020. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se vagy unalmas, de ha annak érzed magad, próbálj meg esetleg plusz programokat beiktatni (pl. mozi, színház, kirándulás, nyaralás). Kipróbálhatsz esetleg vmi új sportot, ami által új embereket is megismerhetsz.
2020. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem erzem magam annak csak miota vele ismerkedem:(
2020. jún. 12. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne foglalkozz vele, minden rendben van veled :) Nem vagyunk egyformák, csak sajnos vannak emberek, akik nem tudják értékelni mások érdeklődési körét.
2020. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen ezt mondtam eddig is, hogy ő váltja ki belőled ezt az érzést. Csak az a kérdés hogy miért. Ezért is javasoltam hogy jó lenne több közös programot csinálni, hiszen az lenne a normális.
2020. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!