Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy néz ki, nyáron egyedül...

Úgy néz ki, nyáron egyedül fogok eltölteni egy pár éjszakát egy wellness-hotelben. Nagyon gáz ez?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé valószínű, hogy egyedül fogok elmenni egy wellness-hotelbe. Mennyire fognak kinézni, ha egyedül megyek be például a medencébe, vagy egyedül ülök be a jacuzziba/szaunába? Reggelinél mennyire nézik meg, hogy én egyedül ülök az asztalnál? Ugye mindenki a párjával szokott ilyen helyekre menni. Kicsit félek ettől, de ugyanakkor nem akarom lemondani.

2020. jún. 12. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Elárulok egy titkot. Nem körülötted forog a világ, hiába is hiszed azt.
2020. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem arra sincs pénzem, hogy wellness szállodában menjek nyáron egyedül.
2020. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, lehet még megismerkedsz valakivel.
2020. jún. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

Én is voltam már egyedül 4*-os szállodákban, ráadásul külföldön. 22 voltam. Most 27 vagyok, és szívesen mennék, csak még nem tudom, kapok-e szabadságot a nyári időszakban. Amúgy dolgoztam is szállodákban, s tény, hogy egyedül leginkább a középkorú nők jöttek, de ez nem kell, hogy kedved szegje! Azzal mondjuk nem értek egyet, hogy senkinek nem fog feltűnni, mert szerintem biztosan észreveszik az emberek, de nem fognak belőle ügyet csinálni.


F

2020. jún. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyrész szorongsz, ami már nem jó. Marhaság, hogy mindenki prájával megy. Sokan mennek egyedül is, nem csak welness-be, de utazni is, akár külföldre. Szerintem még akár meg is ismerkedhetsz valakivel, ha lesz valami szervezett program. Ne szorongj már azon, hogy mit fognak szólni mások. Nem mind1? Sosem látod őket többé, és ezzel a szorongással csak elb..szod az egészet, ahelyett, hogy nyitott lennél, és ki tudja, hogy milyen jó dolgok történnének veled.
2020. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!