Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a férfiak és nők,akik...

Azok a férfiak és nők,akik válogatnak,csak a legjobb minőségű férfival vagy nővel akarnak összejönni,megérdemlik ha egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
Aki válogat és végül egyedül marad azt nem kell sajnálni?Megérdemlik a sorsukat?Miért nem adtak le az igényeikből?Egyék meg amit főztek?

2020. jún. 16. 04:37
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

1. Altalaban nem maradnak egyedul.

2. Ha megis, epp ez a valogatas lenyege, okoska. Inkabb egyedul, mint valami szar ember mellett :D

Szerintem semmi baj nincs az egyedullettel, en mindig is valogattam, es habar van parom, ha esetleg vege lenne es nem talalnek minimum olyan jot, mint o, akkor halal jol ellennek egyedul is.

2020. jún. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Vagy az elvárásaim, vagy semmi, nem kötök kompromisszumot! Sajna akik megfelelnének az elvárásaimnak azok elvárásainak meg én nem felelek meg, úgyhogy nincs is senkim, de nem adom fel! :-D
2020. jún. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Az igények alatt olyan dolgokat értek, amelyeknek meglétét szükségesnek érzem valami miatt. A szükség pedig sokszor nagy úr és emiatt nehéz lemondani bizonyos igényekről. Maga az igény lehet egy káros szenvedély is. Pl.: Cigarettázó emberként igénylem a napi 1 doboz cigit...

Így a válasz egész egyszerű arra, miért nem adnak le egyes emberek bizonyos igényeikből még akkor sem, ha arról tudják, hogy káros rájuk nézve.


Az, hogy ki érdemli meg a sorsát és ki nem, azt szerintem nem az én dolgom eldönteni... Mindenki azt kezd a saját életével és úgy alakítja a sorsát ahogy tudja és akarja.


Hogy valakit sajnálok e vagy sem, az nálam nem ennyire fekete fehér. Sok minden befolyásolja kiket sajnálok és kiket nem.

2020. jún. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Mint valaki aki egyszer mar lejjebb adott az igenyeibol, 8 ev utan elvaltam, azt mondom, soha tobbe. Akkor inkabb egyedul.

Nemcsak magamat teszem boldogtalanna, de a masikat is megfosztom attol, hogy olyat talaljon aki 100% elfogadja, ugy ahogy van.


Nem kell sajnalni oket, de nem is kell lenezni oket. Az o eletuk, ugy tesznek ahogy akarnak. Ha te part akarsz, akkor ne masokban keresd a hibat, ne masokat okolj, hogy neked azert nem "jut", mert a masik nagyon valogat.


Es majdnem 8 milliard ember el a Foldon ma. Kb 80%-uknak nem is kellene igazabol szaporodniuk, ha azt veszuk, hogy nagyon sokan meg szinten egy gyerek szintjen allnak, es nem kepesek normalis nevelest biztositani.

2020. jún. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem maradunk egyedül. Azért válogatunk mert megtehetjük XD
2020. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vállalom, hogy válogatok, mert hozzám passzoló társat szeretnék, nem jó bárki. Mi értelme próbálkozni valakivel, akivel úgysem fog működni? Nem akarom, hogy a leendő gyerekem (ha lesz) csonka családban nőjön fel, csak mert próbálkoztam olyannal is, akivel nem kellett volna.
2020. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki túl sokat válogat, egyedül marad. De jobb nekem így. Nem alsónadrág, vagy egy doboz gyufa az ember, hogyha nem jó, kicseréljük/eldobjuk.
2020. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4: Nem 80, 99.
2020. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!