Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet tenni,ha más úton...

Mit lehet tenni,ha más úton járok én és más úton a nők?Miért kell külön utakon járnom?

Figyelt kérdés
Nincs kapcsolatom nőkkel.Annyit beszélek nőkkel,hogy azt mondom nekik jó napot és ők is ugyanennyit mondanak.Ennyi a beszélgetésünk.Nekik ezzel semmi gondjuk nincs,csak nekem.Nem vagyok jó pasi,hogy felkeltsem az érdeklődésüket.Jól megvannak nélkülem,nincs szükségük a társaságomra.Én egyedül járom az utamat,senki nem akar hozzám csatlakozni.Jó lenne,ha ez nem lenne baj,de sajnos az😕

2020. jún. 16. 09:54
A kérdező szavazást indított:
Nem baj ha nincs nő
Baj van ha nincs nő
19 szavazat
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
55%

Rég baj, hogy azt hiszed, hogy a nők más utakon járnak, meg ennyire elszeparálod az emberiség általános meglátásától a nőket.

Az más kérdés, hogy "nem jó pasiként" azt várod, hogy a nagymama tépje szét a pitbullt, de ez már egyéni problémád.

A magadfajta hapekok azok, akik annyira értetlenek, hogy belássák, csak a kisujjukat kéne jobban megerőltetni, és lenne ott azért nő. Csak közbe kell nézni, mennyi gáz embernek is van párja...de ne a nőket bélyegezd meg, mert te fogyi vagy.

2020. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 de én nem vagyok gáz.Sem normális.Inkább olyan semmilyen vagyok.Az ember megtalálhatja a párját,ha valamilyen.De én semmilyen vagyok.
2020. jún. 16. 10:04
 3/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
75%
Nyafogós, unalmas, hópihe-effektusos csávó vagy. Tessék, máris vagy valamilyen :)
2020. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 a valóságban ezt nem tudják rólam megállapítani,hiszen nem is ismernek.Ha ismernének,lehet hogy ők is ezen a véleményen lennének.A valóságban,nem itt a virtuálisban,nem tudnak rólam véleményt alkotni a nők.
2020. jún. 16. 10:14
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Az itt a baromi nagy gáz, hogy te a nőket valami külön fajnak tekinted, miközben ők is csak pont ugyanolyan emberek, mint a férfiak. Amíg így állsz hozzá, ne csodálkozz.
2020. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A többségünk le se szar senkit,ha úgy van.Nem lépsz feléjük,akkor többség nem fog érdeklődni random.Interneten is tudsz randizni,az aki magányos tesz érte,hogy ne az legyen.Ismerek nem egy,hanem több olyan pasit,akiből nem nézném ki,hogy van kapcsolatuk.Nézz oda,vajon miért lehet?Tettek érte,próbálkoztak,nem úgy mint pár srác aki azt várja,hogy egy nő csak úgy ráugorjon.
2020. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
mert mi mást csináljon, ha köszönsz? visszaköszön és ennyi? mért gondolod hogy mindenféle cselekvés nélkül egyszercsak jön a "nő", és te leszel az élete értelme?
2020. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Járj azokon az utakon, ahol a nők. Csak vigyázz össze ne ütközzetek.
2020. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!