Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ahogy egyre idősebb az ember,ú...

Ahogy egyre idősebb az ember,úgy lesz egyre csúnyább is?Ha fiatalon nem csajoztam be,akkor idősebb korban már hiába próbálkozok?

Figyelt kérdés
Húszévesen is olyan voltam mint most.Akkor is olyan vonat után futottam ami nem akart fölvenni.Annyi volt a különbség,hogy akkor legalább volt olyan vonat,ami fölvett volna,csak akkor én nem akartam felszállni,mert nem tetszett az a vonat.Pontosabban lány.Most az van,hogy már olyan lányoknak sem tetszem,akiknek 10 éve még tetszettem volna.Ennek az az oka,hogy egyre csúnyább vagyok.Egyre kövérebb is,látszik rajtam hogy nem vagyok már 20 éves.Ahogy megy az idő,annál nehezebb lesz barátnőt találni.40 évesen már esélytelen lesz barátnőt találnom.Azt hiszem,hibáztam hogy 20 évesen nem jöttem össze azokkal a lányokkal,akiknek tetszettem.Még nem vagyok teljesen csúnya,de már nem vagyok messze tőle hogy az legyek.

2020. jún. 16. 12:17
A kérdező szavazást indított:
Egyre idősebb,egyre csúnyább
Nem lesz csúnyàbb
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem feltétlen leszel csúnyább ha jók a genetikád vagy ha egészségesen élsz és sportolsz valamit

Persze 80 évesen nem leszel már valami bomba formában az biztos

2020. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az arcodon meglátszik a kor, még nem feltétlenül leszel csúnyább. Elhízni pedig végképp nem kötelező attól, hogy öregszik az ember, az ellen tudsz tenni.
2020. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak nézzed meg szinte bármelyik idősebb popsztárt.

A kinézetük ellenére több csajuk van naponta, mint az edzőteremben töltő muszklimatyiknak egész életükben.

2020. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Azt veszem észre a 40-hez közeledve, hogy kétféle ember létezik. Akinek jól áll a kor, és akinek nem. Csajok között is van olyan, aki jobban néz ki 40 évesen, mint 20 évesen, de olyan is van, aki 40 éves korára kinéz vagy 60-nak. Szóval ez nagyon egyénfüggő, a pasiknál is így van.

Egyvalami viszont nagyon fontos. Baromi sok pasi hagyja el magát 40 éves kora környékére. El kell kezdeni mozogni, sportolni egy kicsit, megszüntetni a pocakot, amitől az önbizalmad, önértékelésed is nagyobb lesz, és hidd el, ezt észreveszik a csajok. Nem árt egy kis image-váltás sem néha, divatos frizura, pár új ruha, megváltoztatott borotválkozási szokások. Az önsajnálat messze lerí mindenkiről, az ilyen pasik után nem fognak kapkodni a nők. De ha te értékeled magad, odafigyelsz magadra, és egy kicsit összeszeded magad, észre fogják venni a környezetedben.

2020. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a logikádat. 20 évesen könnyebb 20 éves barátnőt találni, mint 40 évesen, az fix. De ha mindig a saját korosztályodat keresed, akkor mit számít, ha az emberek az idő teltével egyre "csúnyábbak"?

A korosztályához viszonyítva, amúgy a legtöbb ember vonzósága szerintem relatíve hasonló marad idősebb korunkig. Akkor jellemző csak a hirtelen lerobbanás, nem 40 évesen. Az elhízásra pedig nem kifogás a kor szerintem.

2020. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!