Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan,hogy valaki hiába...

Van olyan,hogy valaki hiába tesz ellene,egyedül fogja leélni az életét,mert az van neki megírva?

Figyelt kérdés
Tehát hiába megy föl társkereső oldalra,hiába ismerkedik,hiába fejleszti magát,hiába figyel a külsejére,akkor is egyedül fog maradni?Tehát hiába próbál meg mindent?

2020. jún. 17. 08:22
A kérdező szavazást indított:
Meg van írva a sorsunk
Nincs megírva a sorsunk
31 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem,hogy az én sorsom megpecsételődött.
2020. jún. 17. 08:28
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Én is így érzem. Nehéz elfogadni, de nem tudok mit csinálni, mindent próbáltam már?
2020. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Nincs
2020. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Persze, hogy van olyan, hogy valaki egyedül éli le az életét. De nem a sors érte a felelős, vagy valami más kívülálló dolog, hanem az egyén. Még akkor is, ha azzal áltatja magát, hogy ő mindent megtesz a sikerért.
2020. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a génjeibe van kódolva az a viselkedési minta, ami nem teszi lehetővé a harmonikus együttélést. Persze az ember képes szabályozni bizonyos keretek között a viselkedését, képes önkritikusan szemlélni önmagát és lehet kellő humora a kudarcok elviseléséhez, a realitás felméréséhez stb. Én is ismertem ilyen nőket, mindháromnak kissé merev elképzelési voltak, kissé túlértékelték saját magukat és túl magasra tették a mércét (mint egy kamaszlány), egyikük el is ismerte, hogy talán kissé önző volt egész életében.
2020. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Érdekes, hogy sokan úgy gondolnak arra, hogy az ember egyedül él, mintha valami rossz dolog lenne feltétlenül.

Attól, hogy nincs párkapcsolata, még ugyanúgy lehet baráti köre, érdeklődési köre, karrier, és a ha nem haragszotok meg, a 30-hoz közeli ismerőseim, akik már gyerekvállaláson és házasodáson is túl vannak, mind-mind mutatja az öregedés egyértelmű tüneteit: ráncok, kialvatlanság, beesett szemek, 10-15 kg (minimum) felesleg, stb..

2020. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem tudok ismerkedni és az életben sem vagyok sikeres. Kapcsolatom sosem volt, barátiam nincsenek, munkám szintén nincs. Semmi sincs az életemben, amiért érdemes lenne élnem. Az életem csak magány és sikertelenség, változtatni nem tudok rajta. Hogy ez előre meg van-e írva, az jó kérdés. 29/F
2020. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs a sorsunk megírva, a döntéseink és a külső körülmények (igazából ezek egymásra hatása), határozza meg az életünket. Ettől függetlenül kerülhetünk zsákutcába, de az nem a sors, hanem a korábbi döntések következménye. A tudatlan emberek privilégiuma a saját tehetetlenségük helyett egy külső, náluk nagyobb erő okolása a kudarcaikért.
2020. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amiről írsz, az mind rólad szól. Hogy Te fölmégy a társkeresőre, hogy Te fejlődsz, hogy Te figyelsz a külsődre. Pedig a szeretet olyan mint a csók. Csak akkor tudod meg milyen, ha adod.
2020. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy alapbetegségem, tehát nekem tutkó a sorsom.
2020. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!