Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Melyik rosszabb,ha visszautasí...

Melyik rosszabb,ha visszautasítanak,vagy ha nem utasítanak vissza,de csak azért hogy kihasználjanak?

Figyelt kérdés
Engem legtöbbször visszautasítanak,de előfordult hogy össze akart jönni velem egy lány,hátha ki tud csalni tőlem pénzt.Őt én utasítottam el.Jó lenne találni egy olyan lányt aki nem azért nem utasít el mert hátha ki tud használni,hanem azért mert tényleg tetszem neki.De mivel nem vagyok jó pasi,nem biztos hogy találkozni fogok olyan lánnyal akinek tényleg tetszem.Ha az van megírva,hogy egyedül kell megöregednem,akkor az úgy is lesz.

2020. jún. 22. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kihasználnak. Az mindennél rosszabb.
2020. jún. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valamelyik lány olyan jól el tudja játszani hogy tetszem neki hogy elmehetne színésznőnek is.A visszautasítás viszont őszinte szokott lenni.
2020. jún. 22. 02:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: jól megfogalmaztad.
2020. jún. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Amig azzal indit hogy kihasznalni jo leszel addig van eselyed arra is hogy de viszont beled is szeret ha jol "sakkozol" a kapcsolatban. Es akàr fordulhat is a kocka amugy hogy a végén viszont ö fog sirni utanad.

Elutasitasnal erre sem kaosz esélyt

2020. jún. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bazky, örülj, ha ki akarnak használni. Az azt jelenti, hogy van pénzed. :-))

Egyébként egyformán kudarc mind a két verzió. Mindazonáltal visszautasításban jóval többször volt részem. Ha nagyon megnézem, 8-10 próbálkozásból jött össze 1 sikeres ismerkedés. Most akkor ki lehet számolni, hogy a közel 50 felejthető kapcsolatom hány pofára eséssel járt együtt. :-))

2020. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!