Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges,hogy egy nem szép...

Lehetséges,hogy egy nem szép nőnek könnyebb az élete,mint egy szép nőnek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy a szép nők általában szeretnének jóképű,jómódú pasit maguk mellé.Ha ők jól néznek ki,ők tanultak hogy jól keressenek,akkor a párjuk is nézzen ki jól,legyen okos,legyen pénze.Viszont egy nem szép nő,akinek ráadásul nincs egyetemi végzettsége tudja hogy nem nagyon válogathat,és össze is jön egy átlagos kinézetű,alacsony iskolázottságú férfival.Állítólag az alacsony iskolázottságú és az átlagos kinézetű férfiak sokkal többen vannak,mint a magas iskolázottságú,jóképű férfiak.Tehát oda akarok kilyukadni hogy amíg a szép nő keresgél,addig a nem szép nő párkapcsolatban van.És gyakrabban is él szexuális életet mint a szép nő,mivel van állandó partnere.Az ember azt gondolná a szép nőknek a könnyebb,de szerintem nem.Vagy tévedek?

2020. jún. 26. 00:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Van egy 50 év körüli molett alkatú nőismerősöm de állítom hogy többet szexel mint sok modellalkatú huszonéves lány.
2020. jún. 26. 00:47
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Attol mert valaki csunya meg nem lehet jomodu meg iskolazott?
2020. jún. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Talán te tartod a gyertyát nekik, onnan tudod?
2020. jún. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 persze hogy lehet egy csúnya is jómódú és iskolázott is,kérdés hogy hány jómódú és iskolázott szép nőnek felelnek meg így?
2020. jún. 26. 01:28
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Az élet minősége nem attól függ, hogy ki milyen fütyit tud szakítani.
2020. jún. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A "többet szexel" lehet nettó függőség is ám.
2020. jún. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Környezetfüggö.

R.bancos bnöm barhova megy el dolgozni, céges bulik, ez az, 100 hogy összejön egy pasival


Én nök között dolgozom eleve, r.bancos sem vagyok(nem tudom magam kelletni sem),nincs baratom èvek ota es en vagyok amugy a szebb.

2020. jún. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 at__us ***** válasza:
78%

Magas szinten lévőknek mindig nehezebb dolguk van, ha ugyanolyan szintén lévő társat szeretnének, de az is biztos, hogy ez egy személyes döntés is, ragaszkodik - e a szinthez, vagy beéri egy az alacsonyabb teljesítményt nyujtó párral..

27/F

2020. jún. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Egy szép nő válogathat a kukik közt igénytől függően, míg egy csúnyább csaj meg azt fogja meg amit tud, ha lehet jó sokszor.
2020. jún. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem azt hogy egy nő szépsége formázza meg jövőd boldogságát?!
2020. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!