Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírok úgy egyedül lenni,...

Nem bírok úgy egyedül lenni, hogy tudom, senki nem jön haza, és este is egyedül leszek, egyedül alszok a lakásban. Mit kéne csinálnom, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok most az albérletben, nincs itt senki sem. Napokig egyedül kell lennem a lakásban. Csak délelőtt vagyok máshol. Egyszerűen nem bírom. Hiányzik a társaság estére, hogy valaki itt legyen velem. Valamelyik barátnőm, mamám, vagy anya. És így utálok is itt lenni. Pedig ha baránőm is itt van, sosem érzem ezt. Ja,és emiatt aludni se tudok normálisan, az étvágyam se olyan. Van, hogy émelygek.

2020. júl. 1. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj át itt az ismerkedős részbe, és keress valakit, aki szívesen töltene veled időt...?
2020. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy keress egy lakótársat,vagy esetleg tv mellett próbálj aludni (legtöbb tv-én lehet időzitőt beállitani),meg messengeren hivásozz valakivel,aki le tudja rakni ó,ha elaludnál.
2020. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Az ilyen foku tarsasagfuggoseg nem vezet semmi jora.

Tudatositsd magadban, hogy felnott ember vagy, nem rancigalhatsz allandoan valakit magadhoz, csak hogy ne legyel egyedul.

Az ilyenek maradnak benne akar a mergezo kapcsolatokban is, csak azert, mert “felnek” az egyedullettol.

2020. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En felnott koromra ertem meg ezt. Egyedul lenni otthon szeretek. De mikor ugy alakult, hogy egy szamomra idegen lakasban egy heteket kell birnom, kikeszultem teljesen. Volt, hogy egy het helyett harom nap zokogas, ehezes es hasmenes utan a ferjem kuldott repulojegyet. Pedig az imadott szulovarosom latogatom ilyenkor. De egy idegen berelt lakasba mehetek, ahol teljesen el vagyok veszve.

Setalas, ejjel-nappali kisboltba menes es megszallott rejtvenyfejtes segitett akkor.

Hajaj... Gondolom, te is egyedul jobban viselned, ha szeretned azt, ahol vagy.

2020. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cseréljünk, én meg így érezném magam igazán jól
2020. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti! Szinte ugyan ez. Otthon, a saját otthonomban nem gáz ha egyedül vagyok, és estére jön csak haza valaki. Jól elvagyok. De az albit egyedül nem bírom elviselni. Még 1 este is szenvedés.Kertes házban lakom, nyugodt környéken, ez meg a 10. emeleten, főút mellett van. Valószínű az is közrejátszik.
2020. júl. 2. 18:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!