Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Közeledhetek egy olyan lány...

Közeledhetek egy olyan lány felé,akinek férje és gyerekei is vannak?Próbáljak vele barátkozni?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen felnőtt nő,de én inkább lánynak nevezném,első ránézésre is a lány szó jut róla eszembe,nem a nő szó.Fiatal még, szerintem nincs 25 éves se.Nem egy házban lakunk,ő egy házzal arrébb lakik.De nem kertes ház,emeletes házban lakunk mind a ketten.Én egyedül,ő a családjával.Ha összefutok vele a ház előtt,megszólíthatom?Nem tűnik rossz embernek és szép is.Azt szeretném ha barátok lennénk vele.A férjének nem kéne féltékenynek lennie,nem akarom tőle elszeretni a lányt.Csak barátságot szeretnék,meg azt hogy összejárjunk.Látogasson meg a gyerekeivel és a férjét is szívesen látom az albérletben ahol lakok.Nagyon szimpatikus a lány.És ha összebarátkoznék vele és a gyerekeivel,kicsit olyan lenne,mintha a családom lennének.

2020. júl. 3. 14:21
A kérdező szavazást indított:
Barátkozhat egy fiú férjezett nővel
Nem ajánlatos barátkozni férjezett nővel
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben egyáltalán nem furcsállom az ellenkező nemű felnőttek között kiakalult haveri vagy baráti kapcsolatokat, ez teljesen rendben van és gyakori. Az viszont, hogy ezt így ebben a formában megpróbáld, szerintem elég gáz. Szimpatikus, szép, és? Nem tudom nekünk vagy magadnak akarsz-e hazudni, de a leírásodból egyáltalán nem az jön le, hogy te tényleg pusztán csak barátkozni szeretnél vele, hanem az, hogy tetszik és így akarsz a közelébe férkőzni.
2020. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a gond, hogy csalados. Azzal, hogy ez nagyon ijeszto, betegesnek tuno. Szimpatia letezik, de ez a leszolitas eletszerutlen helyzet. Emberek vagy osszebaratkoznak valahol, vagy maganyos szinglik tarskeresoznek, de meglatod, ilyen igy nincs.
2020. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"És ha összebarátkoznék vele és a gyerekeivel,kicsit olyan lenne,mintha a családom lennének."


Ez elég betegesen hangzik hallod... Alapíts saját családot ha ennyire vágysz rá.

2020. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tetszik,de nem fogok nyomulni rá.Barátokra,családra van szükségem.
2020. júl. 3. 14:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azt szeretném ha barátok lennénk vele.A férjének nem kéne féltékenynek lennie,nem akarom tőle elszeretni a lányt.Csak barátságot szeretnék,meg azt hogy összejárjunk."


Persze, szerinted ezt ki hiszi el neked? Szerintem még te magad sem hiszed el

2 perc alatt beleszeretnél a csajba. Felejtsd el, ez qrva rossz ötlet.

2020. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben nincs gond vele, de te nyilvánvalóan nem csak barátkozni szeretnél, ezért én nem ajánlanám, ha a férje érzései nem is érdekelnek, gondolj legalább a gyerekére...
2020. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 a gyerekekkel is összebarátkoznék.Nem lenne semmi probléma.Jóban lennék a lánnyal,a férjnek és a gyerekekkel is.Nem lennék ilyen magányos.
2020. júl. 3. 16:16
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindekozben ugy irsz, mintha az a harom ember nem volna eloleny, hanem babok, amik a te mulattatasodra vannak, es az egesz vilag annyiban letezne, amennyiben veled kapcsolatos.
2020. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké, és mi van, ha megpróbálod és neki nem leszel szimpatikus és nem akar veled barátkozni? Nekem te nem annak a típusnak tűnsz, aki ezt simán felfogja és tovább lép, hanem annak, aki ezután a rájuk gyújtja a házukat. Pszichológuson nem gondolkodtál? Jót tenne, még mielőtt megpróbálsz másokat kitenni az álomvilágodnak, ami a fejedben van.
2020. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ezt leírtad, az alapján ez nem normális. Nem ajánlom hogy közeledj felé.
2020. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!