Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme ráírni facebookon...

Van értelme ráírni facebookon egy olyan lányra,akit nem ismerek,soha nem találkoztam vele és soha nem is beszéltem vele?

Figyelt kérdés
A youtubon láttam egy videót,benne volt egy szép és normálisnak tűnő lány.A nevét onnan tudom,hogy kiírták amikor beszélt a videóban.Megkerestem facebookon,vidéken lakott,de most itt lakik Pesten kollégiumban, Vagy albérletben.Itt is jár egyetemre.Ráírjak így ismeretlenül?Van rá esély hogy visszaírjon?Ha megnézi az adatlapom egyből látni fogja hogy nem ismerjük egymást.

2020. júl. 7. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nincs.
2020. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Meg kéne próbálni pedig.Rá kéne írni,de nem ilyen szöveggel,hogy szia,tetszel,szeretnék veled megismerkedni.Valami egészen mással.
2020. júl. 7. 21:31
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Akkor írjál neki, ha már ezt így eldöntötted 🤷

Vagy csajozós szöveget is a gyakorin vársz?

2020. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Nincs.

Az is könnyen lehet, hogy barátja van, hiszen az értelmesebbik fele az emberek nem tesz fel mindent, nekem se látszik sehol, hogy kapcsolatban vagyok-e.

Amikor így ír rám bárki, bármilyen platformon, azt válasz nélkül törlöm és tiltom.

Semmit nem tud rólam (kétlem, hogy a videóban mély témákról, vagy hosszasan beszélt volna, amiből kicsit is megismerhetted volna a jellemét és érdeklődéseit), akkor miért ír rögtön? Legfeljebb külsőleg tetszhettem meg neki, az pedig szerintem édeskevés bármilyen vonzódáshoz.

Szerintem értelmetlen lenne.

22/L

2020. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Én az első barátnőmmel úgy jöttem össze, hogy egy fotó pályázat apropóján megkértem, hogy mondjon véleményt a képeimről a facebookon. Azután elkezdtünk beszélgetni és a végén úgy hívtam el randizni, hogy írtam neki egy verset.


Na jó, ezt manapság már elég gáznak tartanám, de tinédzserként még romantikus ötletnek tűnt és végeredményben 2 évig voltunk együtt. Az a lényeg, hogy indítsd el a beszélgetést kreatívan - maximum visszautasít. 🤷

2020. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kata 26 ***** válasza:
100%
Írj neki! Nincs veszteni valód.
2020. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs vesztenivalóm,de szomorú lennék,ha látnám hogy látta az üzenetem és nem reagálna rá semmit.Ilyeneket hogy szép vagy,nem akarok írni hiszen ezt megteszik sokan mások is.
2020. júl. 7. 23:59
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fenyeget a veszély, hogy látja és nem reagál, 1-2-re én is ráírtam, de meg se kapták. :D
2020. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Írtam neki!
2020. júl. 8. 12:56
 10/15 anonim ***** válasza:

#9

Végül mit írtál?

2020. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!