Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy kapcsolatban egy férfi...

Ha egy kapcsolatban egy férfi eltartja a nőt,A nő meg cserébe csak szexet ad a férfinak,akkor az a kapcsolat rendben van?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nővel.Ismerősök javasolják,hogy hajtsak rá.Én erre azt szoktam mondani nem akarok,mert se pénze,se munkahelye a nőnek.Erre ők azt mondták,Ha nőt akarok,akkor azt el is kell tartanom.De ez valóban rendben lenne így?Igazuk lenne?

2020. júl. 8. 10:48
A kérdező szavazást indított:
Nincs abban semmi rossz ha a férfi eltartja a nőt
Egy férfi ne tartson el egy nőt,tartsa el a nő magát
39 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat rendben van, ha a benne szereplő egyének szerint rendben van.
2020. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 nekem nincs rendben.Ezért sem kezdek ki a nővel.Pedig csinos is és barátja sincs.Ha összejönnék vele,nekem kéne eltartanom,mivel se szakmája,se munkahelye,se pénze nincs.
2020. júl. 8. 10:57
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek igen, van akinek nem. Amennyiben nekik ez a "megállapodásuk" és mindkét fél jól érzi magát a kapcsolatban, igen
2020. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De mi az hogy el kell tartanom a nőt,Ha azt akarom hogy lefeküdjön velem?
2020. júl. 8. 10:59
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ha te nem akarsz, akkor nem kell belevagni.

egy felnott not nem kotelezo senkinek eltartani, mar nem az 1800as evekben elunk, amikor a no csak szult es takaritott. persze ha egy kapcsolatban igy alakult ki, es ez nekik megfelel, engem nem erdekel, de nem szabaly hogy igy legyen.

2020. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez inkább felfogás kérdése...
2020. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Ne legyél már ilyen életképtelen. Mit akadékoskodsz? Te már eldöntötted hogy nem vágsz bele, talán fegyvert tartanak a fejedhez hogy muszáj legyen? Mi értelme ennek a kérdésnek?
2020. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat nem csak szexről szól. Van olyan, aki bombázóan néz ki, de szexben gyengén teljesít. Egyébként, ha megértitek egymást esetleg összeköltöztök, mit fog csinálni egész nap otthon, amíg te dolgozik, menjen el ő is pénzt keresni, hacsak te nem keresel milliókat. Otthon unatkozni fog, főleg, ha nincs gyerkőc, aztán csak a pénzt fogja költeni, utána meg félre is kacsingat majd.
2020. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Hogy szexeljen veled néha napján, ahhoz nem kell eltartanod, hacsak tényleg nem egy top csaj, mondjuk az ilyenek találnak maguknak olyat, aki eltartja őket és nem kell dolgozniuk. Vagy veszel neki ezt-azt, meghívod moziba, vacsorázni, mittom én azt ennyi.
2020. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a helyzet sok dologtól függ.

1. Ha csak szex, akkor nem kell eltartanod, jöjjön aztán menjen is haza.

2. Ha nem csak szex, hanem kapcsolat, akkor te döntöd el, hogy neked kell-e ilyen nő, tudsz-e ilyen nőt szeretni, együtt élni vele.

Az is lehet, hogy kapcsolatban vagytok, otthon van, főz, mos, takarít, hiszen régen is így volt. A férfi volt a családfenntartó úgymond, a nő pedig gyermeket nevelt, háztartást vezetett.


Én annak a híve vagyok, hogy dolgozzon a férfi is meg a nő is. Nem feltétlen kell a nőnek überelni a pasit, lehet egy szimpla munkája, több szabadideje, amiben a háztartást is normálisan tudja vezetni és a férfi jobban meghúzza a munkát, cserébe viszont friss vacsora és tiszta lakás várja, ugyanakkor a nő sem unatkozik egész nap, ő is keres valamennyit.


Én a helyedben hanyagolnám a nőt. Sokat ér a szépsége, hogyha se szakmája, se munkája, se pénze--> céltalan.

Ha neked megéri kínlódni vele, akkor hajrá, te tudod, de megsúgom, hogy vannak normális nők is.

2020. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!