Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félénk, visszahúzódó, introver...

Félénk, visszahúzódó, introvertált vagyok. Ezen lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Zavar hogy nincsenek barátaim, sosem volt párkapcsolatom. Meg nem tudok senkivel sem úgy lazán beszélgetni.

Most kezdtem el járni pszichológushoz, de nem tudom hogy ezen lehet e segíteni...


(24f)


2020. júl. 11. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
A senki is valaki. Ha már valaki, akkor nem lehet senki. Sok sikert! ;)
2020. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Én is úgy gondolom, hogy szörnyű érzés barátok nélkül lenni. Van aki szereti, vagy elviseli, de te sem az az ember vagy ezek szerint.

Próbálj meg elkezdeni beszélgetni korodbeliekkel, valahogyan kilépni a komfortzónádból.

A párkapcsolat pedig.. én hiszem, hogy mindenkinek jön az, akit szerethet és viszont szereti. Van akinek előbb, van akinek utóbb. Biztos vagyok benne, hogy lesz kapcsolatod.

2020. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám,azért is próbálkozz minnél többet ismerkedni,mert valamilyen szinten hozzá lehet szokni.Én régebben félénk voltam,de sokszor kellett más emberekkel lennem.Így valamilyen szinten enyhült.Próbáld magad minnél több emberrel.(Kezdheted kicsibe mondjuk könyvtárba,neten is próbálkozhatsz csoportokba,állatmenhelyeken néha szoktak lenni rendezvények,ott mikor segítesz egész sokan tudnak lenni.)A párkapcsolatról pedig csak annyi,ne erőltesd túlságosan,de ha valakit megkedvelsz,gyűjts annyi erőt,hogy elhívd.(Tudom egyszerű írni,mint tenni,de a lányok többsége nem fog elhívni randira,még ha kedvel is.)
2020. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, ilyenkor a személyiséged, mindig így leszel boldog.

Azon tudsz változtatni hogy egy környezethez tudj alkalmazkodni egy rövid ideig. Pl munkahely. Szerintem nem rossz tulajdonság ez amúgy, sok introvertalt sikeres ember van.

2020. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először is menj olyan környezetbe, ahol vannak emberek. Döntsd el kik a szimpatikusak neked, és próbálj meg feléjük közeledni.
2020. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azt csináld amit az orvos mond.
2020. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, ezek személyiségvonások, a személyiséged kb kialakult, nem igazán tudsz rajta változtatni..
2020. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most, majdnem 3 évvel később hogyan állnak a dolgok? Lettek barátaid, lett párkapcsolatod?
2023. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!