Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy olyan ember,aki nem olyan...

Egy olyan ember,aki nem olyan pasival vagy nővel jött össze,amilyennel szeretett volna,az attól még lehet boldog a párjával?

Figyelt kérdés
Például van egy nő aki az izmos jóképű férfiakra bukik,de azok nem akarnak tőle semmit.Így összejön egy nem jóképű és nem is izmos férfival,mert nem akar egyedül lenni.Beleszerethet a férfiba,aki nem is az esete?Boldog lehet vele?Vagy boldogtalan marad mert nem olyan férfival jött össze,amilyennel szeretett volna?

2020. júl. 11. 21:45
A kérdező szavazást indított:
Az ember lehet boldog olyannal is aki nem tetszik neki
Csak olyannal lehetünk boldogok,akik az esetenként.
14 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel:D
2020. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tehát összejön egy olyannal aki nem tetszik neki.De idővel megszeretheti?Beleszerethet?
2020. júl. 11. 21:48
 3/17 A kérdező kommentje:
#1 én most egy olyan lánnyal akarok összejönni aki nem tetszik nekem.Abban bízom,hogy idővel tetszeni fog és belé is fogok szeretni.
2020. júl. 11. 21:49
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lehet, hogy egy idő után beleszeret a másikba. De lehet nem. Lehet csak baráti szinten fogja kedvelni.


De maga a tény amúgy, hogy valakinek az izmos, jóképű férfiak jönnek be, az nem jelenti azt szerintem, hogy másba nem szerethet bele. Mármint, számít a kisugárzás, meg a vonzódás, meg sok dolog. Sokan úgy vannak egyébként, hogy az ilyen, meg olyan pasik jönnek be neki, de aztán összejön egy teljesen másmilyen kinézetűvel, mert beleszeretett.

2020. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 akkor én is beleszerethetek a későbbiekben abba a lányba,akibe most nem vagyok szerelmes?
2020. júl. 11. 21:54
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz összejönni vele, mit látsz benne?
2020. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha felall ra es jo tarsasag akk szerintem siman beleszerethetsz
2020. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez nincs ló jó a szamár is. Ha a lány megtudja akkor tuti szakít.
2020. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is a barna hajú, barma szemű, magas, mackó alkatú férfiak tetszettek. A férjem szőke, zöld szemű, vékony és alig pár centivel magasabb nálam. 22 éve tartom magam a világ legszerencsésebbjének, amiért velem van. 😊
2020. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#6 kedves,aranyos lány és sajnálom is, azért akarok vele összejönni.
2020. júl. 11. 22:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!