Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan lány/nő, aki...

Van itt olyan lány/nő, aki itt próbál gyakorin pasizni vagy ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2020. júl. 12. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Itt sok ilyen van.Általában azért csinálják mert a való életbe semmi nem jön össze
2020. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ja, én is ilyen vagyok. Hogy miért: CSAK
2020. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de miért nem jön össze a való életben? arra lennék kíváncsi.

Vagy, hogy itt mire számítanak? Ha eljutnak a találkozásig, az is a "való élet" lesz. Akkor ez egy paradoxon? :D

2020. júl. 12. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként azt tapasztaltam, hogy sokkal több nő próbál itt ismerkedni, vagy ha nem is próbál, de nyitottabbak az ismerkedésre, mint az erre kialakított helyeken. A társkeresőkön, szórakozóhelyeken, Tinderen már halálosan unják a tőszavakban kommunikáló, kényszeresen mindenkinek író, álló farkú férfi-hordákat, ráadásul ott sokkal cikibb ráírni valakire, mert ezzel megsértik a "férfinak kell kezdeményezni" szabályt, mint itt, ahol nem dől össze a világ, ha pl. valakinek privátban kifejtik a véleményüket, és ebből kijön egy egész jó beszélgetés.
2020. júl. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hát én nem nagyon találkoztam még itt ismerkedni akaró nőkkel/lányokkal, de lehet hogy csak rossz helyen keresgéltem 😅

Hol vannak ilyenek?

2020. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5: Ha egy nő ismerkedni szeretne, jellemzően nem a sötétből rád veti magát. És az sem általános, hogy nyíltan vállalja, hogy ő bizony társat keres, mert a Gyakori összes kiéhezett kanja abban a minutumban borítaná be vastagon a postaládáját színvonalasabbnál színvonalasabb felajánlásokkal. Amelyik nő pedig már eljut a publikus önkínálgatásba és a magányán való kesergésbe (mindezt olyan céllal, hogy valaki megszánja végre), annak jellemzően komoly fizikai vagy mentális hiányosságai, hibái vannak.

Egy önérzetesebb, ügyesebb nő inkább csak érdeklődve reflektál egy kommentedre, esetleg vitába száll egy gondolatoddal, ezzel kísérletet téve az alaposabb megismerésedre, és ha úgy alakul, magas labdát adva neked a kezdeményezésre.

Nehéz elmondani, hol vannak ilyenek nők. Nekem többen írtak már. Persze főleg nem az "Elektronikus eszközök" vagy az "Állatok/ízeltlábúak" kategóriából kerültek elő.

2020. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!