Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Társas magányból lehetséges...

Társas magányból lehetséges új életet kezdeni teljesen egyedül?

Figyelt kérdés
Az én történetem az, hogy már sokadik éve a három testvéremmel élem az életem, de már régóta alig beszélünk egymással, érzelmeinkről meg abszolút semmit, tehát én már így 35 évesen ebből szeretnék kiszakadni, mert túlságosan is összenőttünk már így is szerintem, ami ennyi év után nagyon nehéz lesz, főleg úgy, hogy az emberi kapcsolataim is minden téren a 0-ra jutottak, tehát nagyon magányos vagyok. Szeretném albérletben elkezdeni az új életem, de nagyon nehéz, ha belegondolok abba, hogy totál egyedül leszek a választott utamon és az új lakhelyemen is. Sok tervem és célom van a jövőre nézve(pl párkapcsolat, társaság keresése, stb.), viszont rettegek a teljes magánytól, de végig vihetem a céljaim, még ha nagyon nehéz lesz is így végképp egyedül?

2020. júl. 13. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Lehet. Csak az első lépés megtétele a nehéz.Utána megy minden a maga útján.
2020. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1+Nézd meg az Egy ágyban az ellenséggel c. filmet. Sokat lehet belőle tanulni az elindulásról.
2020. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meg fogom nézni!

Ebben a helyzetben nem maradhatok, mert a boldogságom és az életem megtalálása csak rajtam áll, tudom. Sok motivációs anyagot is hallgatok, mert az utóbbi egy hónapban nagyon sokat sírok és mindenre érzékeny vagyok, mert szerintem önértékelési gondjaim vannak és ugye így lelkileg és testileg is nagyon rosszul érzem magam.

2020. júl. 13. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Hasonló cipőben vagyok. Ha nem lehet, akkor kb. itt és most érdemes befejezni az életem.
2020. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es Te férfi/nő? Leírnád akár privátban röviden a történeted, hogy hogyan jutottál el eddig, ilyesmi..Tudom, hogy nem vagyok egyedül ezekkel a problémákkal, szóval várom továbbra is a reakciókat, köszönöm.
2020. júl. 14. 13:58
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, nem igazán látom értelmét itt regényeket írni. Próbálkoztam már itt beszélgetni a témában, nem lett jó vége


#4

2020. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4 Eszem ágában sem lenne olyan embert bármivel megsérteni vagy piszkálni stb, akivel egy cipőben járok, hiszen éppen a hasonló helyzetben lévő emberek tudják egymást a legjobban támogatni vagy átbeszélni a dolgokat.

Szóval csak jó szándékból írtam, hogy ha gondolod írj privátban, de persze ha valóban nem akarod, semmi gond és minden jót Neked légy céltudatos és bármit elérhetsz a TE életedben!

2020. júl. 14. 18:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem is ilyen formában gondoltam, hogy sértődés, vagy piszkálás lenne belőle. Hanem, hogy attól nem lesz jobb, ha itt irkálok egy ismeretlennek a problémáimmal. Pont az ellenkezője, inkább az ismeretlen akar majd rámmászni, az meg megint kellemetlen szituáció, az alapprobléma megoldásán pedig nem segít


#4

2020. júl. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
próbálj meg elindulni igen. mindig csak egy lépéssel előrébb minden nap. meglátod, hipp-hopp felépítesz valamit. csak ügyesen.
2020. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, ez teljesen normális és jogos vágy, hogy tovább akarsz lépni. Ne új életet kezdj, annak van egy negatív kicsengése. Csak lépjél tovább. Fiú vagy, vagy lány? Írok privit. :)
2020. júl. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!