Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha sikertelen...

Mit tegyek, ha sikertelen vagyok minden téren, és nincs miért élnem? Hiába a sok munka és a küzdelem, ha vannak olyan dolgok, amikkel nem tudok mit kezdeni és nem tudok rajtuk változtatni. Napi szinten öngyilkossági gondolatok foglalkoztatnak.

Figyelt kérdés

Párkapcsolati téren 0 tapasztalatom van. Még párkapcsolatom se volt, csókolózásig sem jutottam még senkivel, pedig már másnak gyerekei is vannak.

Volt egy álmom, hogy színész és szinkronszínész leszek, de 3 castingról is elutasítottak, mert nincs különleges hangom, és nincs karakteres arcom. Így ezt az álmomat már 19 évesen fel kellett adnom.

A szakgimnáziumot is alig bírtam, az egyetemet el sem kezdtem emiatt. Jelenleg titkárnőként dolgozok, havi 200-ért. Még mindig szüleimnél lakom, és max 35 éves koromra tudok majd venni egy háznak nem nevezhető kis kulipintyót venni magamnak. Utána már felesleges családot alapítani, mert nem akarok bottal menni a gyerekeim ballagására. Még az se biztos, hogy lenne kivel családot alapítani.

Már 15-16 éves korom óta vágyok gyerekre, de még mindig nem sikerült megtalálnom azt a társat, akivel gyereket vállalnék, jobban mondva semmilyen társat nem sikerült találnom.

Ahogy egyre jobban idősödök, egyre jobban kezd kínossá válni, hogy nem volt még senkim és még mindig szűz vagyok.

Nincsenek barátaim, a negativitásom taszítja az embereket, de mire kellene pozitívnak lennem? Hogy nem kellek senkinek és nincs életem? Erre aztán baromi büszke lehet az ember.

Magányosnak érzem magam, mivel az is vagyok. Egyedül szoktam beülni az étterembe is, és nagyon kellemetlenek a kínos pillantások, amikor egymagam elfoglalok egy négyes asztalt. Meg amikor elmegyek túrázni pl.: Badacsonyi hegyet megmászni, akkor rossz érzés, hogy vannak, akik csoportosan mennek, én meg egyedül vagyok és nincs kihez szólnom. Erről csak is én tehetek, nem más. És ez a legborzasztóbb, hogy az ém hibám mindez.


2020. júl. 14. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
A kis falánk! Nègyes asztalt elfoglalni... Elég a negativitásból. Habzsold több kanállal az életet is. ;)
2020. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Nekem emellett komoly betegségem van és hiteleim, amiket a rohadék rokonok miatt vettem fel, saját házra esélyem sincs...

200-at se keresek és egy lepukkant nővérszállón lakok, ahol még saját szobám se lehet.

Másnak ettől is rosszabb...

Kezdjünk el mind vinnyogni!

2020. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs tapasztalatom parkapcsolati teren es oszinten: egy mentalis betegseg miatt kb a szex se megy, szoval juhee. :D igazan megnyertem ilyen teren az otos lottot. Barataim szinten nincsenek, szoval munka es az otthonom kozott lebecolok max. A munkamat utalom es kevesebbet fizetnek kb, mint egy diaknak. En is napi szinten gondolok az ongyilkossagra, mert az a mentalis problema kihat mindenre kb. Hiaba voltam okos: nem megy a tanulas tehat nem tudok meg a munkaban is feljebb lepni. Szoval kb mar csak arra varok, h jojjon valami nagyobb lokes aztan pa pa szep vilag
2020. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Magyarország: ahol segélykiáltásra olimpiát szerveznek, kinek a rosszabb.
2020. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Es ez szerinted vicces?
2020. júl. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Szerinte vicces és még fel is pontozták.

Engem lepontoztak. Rohadt nagy segítség.

2020. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Át tudom érezni. Én ugyan jártam egyetemre, de barátokat nem sikerült szereznem és állást sem találok. Barátnőm sosem volt és szintén szüleimmel élek.

24 évesen semmi jó nem történik velem, hiába társkeresőzök, a szerelem messzire elkerül, nem voltam boldog már sok éve.

2020. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Háát igen, senkinek sem könnyű. Én 39 évesen nem találtam férjnek valót, nincs gyerekem sem, és nem is lesz már, mert 40 felett nem fogok gyereket szülni. Nem vagyok szűz, mielőtt belém kötnének.


Szóval amit tudnék neked mondani, menj el olyan túrára ahol többen is vannak, iratsd be magad valami programra. Ha nem jársz közösségbe nem is lesz esélyed ismerkedni. A társkereső oldalakon lehet párt találni, de nagyon nagy kitartást igényel, mert kb. 1000-ből 1 normális a többi hús piacként tekint ezekre az oldalakra. Minden kitartáson és kezdeményezésen múlik, lehet össze jön, lehet nem, de ne add fel! ne járj úgy mint én. Nekem hormon zavarom van abból nekem is adódnak elég komoly problémáim, mind sexuális úton, mind mentálisan, ha egészséges vagy tedd össze a kezeid és kezdeményezz!

2020. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!